Кошик
2894 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Гейнери

Креатин – спортивне харчування, містить в своїй основі вуглеводи і білки. Добавка розроблена для відновлення витраченої за час спортивних занять енергії. Вона також сприяє швидкому набору м'язової маси. Вуглеводи і білки в складі препарату мають швидку засвоюваність, завдяки чому не тільки допомагають організму відновити втрачені сили, але ще й тривалий час продовжують живити його корисними речовинами.

В поточному розділі нашого каталогу представлено гейнери ціна на які нижче ніж де-небудь, а якість відповідає світовим стандартам – комплекти інгредієнтів спортивного харчування на вагу, призначені для ефективного збільшення обсягу м'язової маси.

Який вітамінний вибрати?

У чому різниця між представленими гейнерами? (візуальна схема з посиланнями представлена нижче).

Відмінності по вуглеводах: всі посилені варіанти мають у своєму складі ГДМ . Це вуглевод з високим глікемічним індексом, дає інтенсивний набір маси. Для тих у кого є схильність до набору зайвої ваги можна порадити брати звичайний, не посилений варіант гейнера, в його складі крім Протеїну присутній 4 кг мальтодектрина - більш повільного вуглеводу.

Відмінності за протеїном: Всі премиумы йдуть на більш дорогому і якісному протеїні КСБ (концентрат сироваткового білка). Всі базові йдуть на більш дешевому соєвому протеїні.

Якщо є проблема з набором ваги то звичайно посилені варіанти, вони йдуть на швидкому углеводе ГДМ, що дозволяє більш інтенсивно набирати вагу.

Якщо вага набирається нормально або навіть з надлишком то звичайні не посилені варіанти, вони як вуглеводу використовують мальтодекстрин, більш повільний вуглевод.

Вибір щодо того базовий або преміум варіант вибрати це більше питання бюджету. КСБ завжди буде краще засвоюватися ніж соя, за винятком індивідуальної непереносимості лактози (ті у кого вона є знають про неї).

Порівняння гейнери

  МАЛЬТА ГДМ

СОЯ

Базовий

Базовий Посилений

КСБ

Преміум

Преміум Посилений

У будь-якому випадку Ви можете самі скласти свій гейнер, купивши окремо хоч від 1 кг. будь-який вид вуглеводу в даному розділі і скомпонувати його з будь-яким з білків з розділу купити на вагу.

Логіка комбінування наступна: чим більше вуглеводів, тим більше буде набір ваги. Чим більше серед вуглеводів % вуглеводів з високим глікемічним індексом - тим интенесивнее буде цей процес, але тим вище ймовірність набрати зайвий жир і отримати глюкорезистентность (несприйнятливість організму до глюкози). Чим більше пропорція протеїну, тим вище буде його якість. Стандартна пропорція Гейнера це 20% білка, 20% швидких вуглеводів (ГДМ) і 60% середніх вуглеводів (мальти).

Надто худі люди з активними метаболічними процесами в організмі беруть гейнер для набору ваги. Цей висококалорійний препарат дозволить спортсмену з швидким метаболізмом наповнити організм необхідними для росту м'язів калоріями, вуглеводами і білками.

Купити гейнер на основі якісного європейського сировини пропонує наш сайт. Крім вуглеводів, кондиційні препарати повинні містити у своєму складі жири,  креатин і глютамін. Ці добавки покращують засвоєння гейнера організмом і підвищують анаболізм. Ціна гейнера на нашому сайті дозволить придбати препарат людям з будь-яким достатком. Ми робимо ціни доступними, щоб ви зверталися тільки до нас за будь-якими видами спортивних добавок.

Що дає гейнер?

  • Завдяки високому вмісту протеїну і «правильних» вуглеводів гейнери забезпечують організму необхідну кількість енергії і постачають м'язам «будматеріал».
  • Гейнери на вагу чи готові комплекти, купити які Ви можете в інтернет-магазині УкрСпортПит – відмінна харчова добавка для тих, хто щоденно або періодично несе серйозні енергетичні витрати, наприклад, під час тренувань і змагань.
  • Гейнер на вагу або готовий комплект (склад кожної представленої позиції Ви можете дізнатися, клікнувши на обраний товар) є одним з ключових моментів при нарощуванні м'язової маси.

Крім самих сумішей, в розділі представлені також основи для гейнери.

Як приймати гейнер?

Людям, схильним до повноти краще утриматися від подібного прийому препарату. Спортсменам з високим спортивним навантаженням (футболістам, плавцям, боксерам) рекомендується приймати добавку за півгодини до тренування. Так у вас збережеться достатня кількість сил для активних занять спортом.

Для набору м'язової маси і збереження її рельєфності гейнер приймають приблизно через 10 хвилин від початку спортивних занять. Це тонізує м'язи і в них формуються нові тканини.

Що ж стосується дозування, то порція (100-150 г) розводиться в 300-500 мл молока або води, перемішується в шейкері і приймається протягом дня.

Виробник дуже не рекомендує перевищувати зазначену ним дозування, тому як надлишок містяться в гейнер препаратів може призвести до дисбалансу організму.

Гейнер або купити протеїн?

Этот вопрос, хоть и является одним из самых популярных, – не совсем уместен. Как известно, протеин – это вещество, которое состоит преимущественно из белка и часто вводится в спортивное питание. Гейнер же представляет собой белково-углеводную смесь, которая не только дает сырье для наращивания мышечной массы, но и позволяет мышцам эффективно восстанавливаться. Пока они не получают энергию после физической нагрузки, то и расти не будут, несмотря на обилие белка в рационе. Какой гейнер для этого выбрать – дело вкуса и финансовых возможностей.

Купить гейнер в Украине позволит наш интернет-магазин спортивных добавок УкрСпортПит. Ранее отечественный рынок насыщался препаратами, которые были буквально напичканы органическими веществами. Это не приносило пользу людям, имеющим склонность к полноте. Они вместе с мышечной массой также быстро набирали и общий вес. Сейчас качественные добавки содержат очищенные углеводы, чистые белки и микроэлементы в тех пропорциях, которые не позволят спортсмену располнеть.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner