Кошик
2894 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Аксесуари

Як і будь-яке інше заняття, спорт вимагає різноманітні аксесуари, пристосування і пристрої для здійснення занять, відпочинку, харчування і пиття спортсменів. Наша компанія UkrSportPit подбала про спеціальних спортивних аксесуари, які дозволять вам віддаватися тренувань повністю, не відволікаючись на дрібниці.

Спортивні пляшки, шейкери

Професійний і зручний шейкер – спеціальний пристрій, який дозволить вільно та швидко приготувати ваш гейнер або протеїновий коктейль. Легко і невимушено струшуючи його, ви отримуєте свій продукт без особливих зусиль, а вибір форм, кольорів або видів шейкерів від нашої компанії порадує своєю різноманітністю.

Питье – особая потребность спортсмена, и в этом вам поможет специальная бутылка/бутылочка от нашей компании, из высококачественного пластика от европейских производителей. Во время тренировок, на бегу, лежа, сидя – пить из моделей наших бутылок/бутылочек удобно всегда.

Специальный тренажер для шеи

Еще один аксессуар, необходимый для сильных мышц шеи – тренажер специальной формы из нейлона. Тренажер пошит в виде упряжи, позволяет в короткие сроки развить и укрепить вашу шею.

С аксессуарами от компании UkrSportPit спорт становиться комфортнее!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner