Кошик
2906 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Препараты для суставов и связок

Спорт связан с большими нагрузками на все тело, в том числе и на суставы. Особенно это касается тяжелых силовых видов спорта или бодибилдинга, когда вам приходится давать максимальные нагрузки связкам и мышцам, чтобы стимулировать их интенсивный рост, а с ростом нагрузок растет и риск травм. Мы предлагаем абсолютно натуральные коллагены, восстанавливающие и поддерживающие суставы и связки в форме.

Коллаген, глюкозамин, хондроитин – «панацея» для суставов и связок

Заняття в тренажерному залі з посиленим залученням в процес суглобів, м'язова навантаження – все це вимагає надходження спеціальних речовин, які забезпечать еластичну, пружну, розтяжну, рухливу сполучну тканину і зв'язки. Ідеальними речовинами, здатними надати настільки оздоровчий вплив на ваш організм є:

  • глюкозамін – робить міцнішими суглоби і зв'язки;
  • хондроітин – підсилює хрящову тканину суглобів;
  • колаген – основа еластичності і міцності сполучної тканини.

Натуральний колаген для зв'язок і суглобів

Наша компанія UkrSportPit пропонує ряд колагенів з натуральних тварин продуктів, що містять колаген, у формі гідролізату, і комплексний препарат глюкозамін хондроїтин, який складається з трьох компонентів. Гідролізат – особлива форма обробки колагену – дозволить вашому організму швидше і краще засвоїти його, а збалансований склад глюкозаміну і хондроїтину з акулячим хрящем в комплексі, подбає про Ваші суглобах і хрящах!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner