Кошик
2894 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

BCAA

BCAA (БЦАА) – це комплекс амінокислот, що складається з трьох незамінних біологічно активних речовин: ізолейцину, валіну та лейцину. Саме ці компоненти потрібні кожному спортсмену для уникнення збоїв у роботі систем життєзабезпечення, швидкого нарощування рівня фізичних і силових показників.

Купити BCAA в Києві з доставкою в будь-який інший населений пункт України можна на сайті UkrSportPit. Купуючи у нас амінокислоти на вагу, Ви отримуєте 100% чистий продукт і не переплачуєте за непотрібні і часто шкідливі інгредієнти.

Для чого потрібні BCAA в спортивному харчуванні?

Сучасні спортсмени добре знають, що досягнення високих показників неможливі без якісного поповнення запасів організму вітамінами, амінокислотами і т. д. Комплекс амінокислот BCAA - спортивне харчування, склад якого дозволяє:

 • зменшити катаболізм м'язових тканин;
 • прискорити процес приросту маси м'язів;
 • уникнути появи нових жирових відкладень;
 • збільшити кількість життєвої енергії;
 • швидше отримати помітний результат тренувань.

Три амінокислоти, що входять до складу добавки, становлять 35% від загальної кількості всіх речовин у м'язах. Також вони сприяють більш якісному і повному засвоєнню інших продуктів спортпита на 40%.

Форми випуску BCAA

Для більшої зручності BCAA випускається у вигляді капсул, порошків, таблеток. Також є і рідка форма. BCAA на вагу купувати вигідніше, ніж купувати товар у фірмовій упаковці. В останньому випадку вам доведеться заплатити не тільки за вміст пакету, але і за рекламу і брендову упаковку.

Відмінності між препаратами різної форми:

 • капсули не мають смаку і речовина з них швидше всмоктується в організм;
 • таблетки також зручні в застосуванні, але вони трохи довше розчиняються;
 • порошкоподібний вигляд більш вигідний для тих, хто не любить переплачувати.

Амінокислоти BCAA в рідкому вигляді – має максимальну швидкість засвоювання, але не зручна при її транспортуванні і розподілі на дози. Кожен вибирає те, що йому підходити найкраще. Також різниця між видами BCAA – це ціна. Найбільш дорогими вважаються капсули і його рідка форма.

Як приймати BCAA?

Кожен препарат повинен застосовуватися відповідно з урахуванням індивідуальних показників спортсмена. Не виняток і BCAA комплекс. Також, не варто забувати, що амінокислоти міститися в будь білкової їжі, тому добова доза повинна коректуватися з урахуванням режиму харчування.

Для того щоб ця «трійця» амінокислот була максимально засвоєна організмом, препарат слід пити:

 • у першій половині дня;
 • за півгодини до заняття спортом;
 • під час тренування.

Також важливо приймати амінокислоти BCAA відразу після фізичних навантажень. Це сприятиме зменшенню проявів катаболізму м'язів і дозволить поповнити запаси амінокислот.

Дозування

При прийомі добавок спортивного харчування слід уважно ставиться до кількості препарату, що споживається протягом дня. Дозування BCAA вважається найбільш вдалою в розмірі – 15 – 45 грамів на день. Цю кількість необхідно розділити на 3 – 4 рази. При такому режимі надходження амінокислот в організм спостерігається найбільш повне їх засвоєння.

Рекомендована дозування BCAA в чистому вигляді:

1 порція = 5 грам чистих BCAA. У добу приймати 1 - 3 порції.

1 порцію в режимі набору ваги.

2 порції в режимі дуже інтенсивних тренувань.

3 порції в режимі сушіння.

Комбінування з іншими добавками

Важливо пам'ятати, що деякі види спортивного харчування неприпустимо одночасно приймати або ж навпаки, можна підсилити ефект одного препарату за рахунок іншого. Амінокислоти BCAA можна і потрібно поєднувати з креатином, якщо ваша мета – швидкий приріст м'язової маси. При одночасному прийомі цих амінокислот з Л-карнітином дасть неймовірні результати при схудненні.

Побічні ефекти BCAA

За результатами досліджень і багаторічному досвіді прийому препарату можна зробити висновки, що комплекс не має жодних побічних проявів при його правильному вживанні здоровою людиною. Але слід пам'ятати, що його прийом тягне за собою значне зменшення вітамінів групи В і серотоніну.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner