Кошик
2906 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

L-Carnitine (Л-Карнітин)

Карнітин – це субстанція, яка за хімічною формулою нагадує вітаміни групи B, але до останніх відношення не має, так само, як і до амінокислот. Являє собою необхідний субстрат у всіх процесах лізису ліпідів в організмі. Генерується в нирках і печінці людського організму, в найбільшій концентрації розміщується в тканинах м'язової системи. Попередниками карнітину є метіонін і лейцин. Головну функціональну роль виконує L-ізомер молекули карнітину. Купити його з доставкою по Україні можна в нашому інтернет-магазині.

L-Карнітин в спортивному харчуванні

Основні ефекти Л-карнітину:

  1. Утримання активності коензима А, який відіграє центральну роль у β-окислюванні жирних кислот, тобто, липолизе;
  2. Енергетичне забезпечення організму, що є причиною кращої переносимості виснажливих фізичних перевантажень;
  3. Посилення анаболізму і зупинка розпаду м'язових волокон;
  4. Деактивація органічних токсичних речовин;
  5. Зниження рівня ліпопротеїдів низької щільності;
  6. Стимуляція травлення шляхом підвищення роботи залоз шлунково-кишкової системи і генерації травних ензимів;
  7. Опосередковане антитиреоїдну вплив;
  8. Нейро - і кардиопротекция.

Як приймати L-Карнітин?

Краще всього споживати всю дозу Л-карнітину безпосередньо перед початком занять, запиваючи склянкою води. У випадку перерви між тренувальними днями Л-карнітин вживається відразу після сну, за рахунок чого досягається липолитический результат. Якщо метою є вживання кардиопротекция, добова доза поділяється на два прийоми – перша з ранку, друга – перед сном, за дві години після їжі.

Дозування

Добова доза для жінок - від 1 грама, для чоловіків – від 2 грам. Максимум – 3 грами на добу.

З чим комбінувати?

Під час вживання Л-карнітину необхідно утримуватися від висококалорійної вуглецевої їжі, щоб отримати липолитический результат. Також наслідки карнітину потенціюється таурином (у жінок, доза останнього до 3 грам), D-аспарагінової кислотою (у чоловіків, доза від 3 грам), аргініном і BCAA.

Побічні дії

До побічних ефектів відносяться алергічна реакція, біль у шлунку і розлад травлення, але розвиваються останні вкрай рідко. У разі їх появи споживання необхідно припинити.

Відгуки наших покупців

  • Олег, 34 роки: «Карнітин приймаю давно, зазвичай замовляю його на сайті «ukrsportpit.com.ua». Якість товару відмінне, так і обслуговування на висоті. Відразу зазначу, що при роботі з карнитином для досягнення бажаного результату, потрібно обмежувати себе відповідними дієтами. Але результат вартий зусиль і жертв. Моя вага помітно збільшився, причому за рахунок м'язової тканини, а не жиру. Якщо Ви готові виконувати всі приписи заради збільшення м'язової маси, то карнітин - те, що потрібно!».
  • Илья, 28 лет: «Для тренировок давно использую карнитин как добавку к питанию. Обычно покупал его в аптеке, хотя и цена «кусалась». Месяц назад впервые купил карнитин на «ukrsportpit.com.ua». Доставили быстро и без накладок. Сам товар был хорошо упакован в плотный двойной пакет с zip-lock. Вкусовые качества продукта и его консистенция точно такие же, как и у капсульного карнитина, который я покупал в аптеке. Вот только аптечный был намного дороже и оказался не столь эффективным. Я очень доволен качеством и результатом, потому буду продолжать покупать товар у этого поставщика».

L-Карнитин – так вред или польза?

Карнитин не причиняет никакого вреда во время его потребления и только в отдельных случаях вызывает побочные действия. Действует, как антигипоксант, то есть потенцирует антиоксиданты, снижает гиперфункцию щитовидной железы, улучшает аппетит, за счет липолиза и анаболизма мышц содействует формированию рельефа тела и регулирует обмен веществ, активируя коэнзим А.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner