Кошик
2906 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

L-Leucine (Л-Лейцин)

Лейцин – це одна з найбільш великих і важливих амінокислот. Відноситься до числа незамінних амінокислот рослинного походження. Лейцин не генерується в печінці людини, а тому має прийматися ззовні з їжею або в чистому вигляді. В ідеалі купити лейцин в чистому вигляді без зайвих добавок в магазині УкрСпортПит.

Які основні ефекти лейцину?

Амінокислота лейцин є попередником багатьох білків в організмі, бере участь у циклі трикарбонових кислот, а також:

  1. Активує процеси анаболізму і зупиняє катаболізм м'язової системи;
  2. Підсилює процес ліполізу, що призводить до схуднення і формування рельєфу м'язів;
  3. Сприяє поглинанню глюкози м'язами під час інтенсивних тренувань, що є причиною підвищення стійкості до навантажень;
  4. Зміцнює імунітет;
  5. Зменшує відчуття втоми.

Як приймати лейцин?

Дуже важливо, щоб лейцин надходив в організм з їжею, тому що не може бути генерованим самостійно. У найбільшій кількості лейцин міститься в бобах, м'ясі, сої, горіхах, курячих яйцях і пшениці. Але під час систематичних занять у спортзалі цього буде недостатньо, тому рекомендовано приймати лейцин додатково в інтервалі від десяти до тридцяти хвилин перед тренуваннями, під час тренувань і після. Це забезпечить поповнення запасу амінокислот в організмі, формування і зміцнення м'язової тканини.

Дозування

Лейцин приймається по 0,1 – 0,2 г три - чотири рази на добу, але у випадках підвищеного катаболізму, білкової недостатності та інтенсивної фізичної навантаження (що і відбувається під час інтенсивних занять у залі) доза може бути збільшена до 15-20 г на добу. 1 чайна ложка дорівнює 5 грам лейцину.

З чим комбінувати

Найчастіше лейцин приймають в комплексі з іншими BCAA (branched-chain amino acids) – ізолейцином і валіном. Доведено, що саме в такій комбінації він краще засвоюється і діє. Багато спортсменів поєднують лейцин гейнерами, щоб домогтися кращого результату формування рельєфу м'язів і, заодно, кращого засвоювання вуглеводів зі складу гейнери, так як лейцин має проинсулярным ефектом. Також рекомендовано поєднувати прийом лейцину глютамином.

Побічні дії

До побічних ефектів лейцину належить алергічна реакція, яка трапляється вкрай рідко. Інші реакції не описані.

Відгуки наших клієнтів

  • Артем, 21 рік: «Замовив лейцин на сайті «ukrsportpit.com.ua», що вкрай зручно. Регулярно беру перед тренуваннями, під час тренувань у поєднанні з цукром і після тренувань. Результатом я задоволений. М'язи помітно збільшилися, домігся рельєфу тіла, до якого прагнув, тепер подобаюся не тільки собі в дзеркалі, але і багатьом дівчатам!»
  • Игорь, 38 лет: «Раньше много занимался в спортзале, принимал протеиновые коктейли, которые комбинировал сам – заказывал на «ukrsportpit.com.ua»  BCAA 2:1:1 и отдельно лейцин, размешивал до больших пропорций вплоть до 10:1:1. Но потом времени на занятия начало не хватать. Боялся, что потеряю форму, продолжал принимать лейцин. К счастью, это сработало – мускулы остаются рельефными даже после длительных перерывов в тренировках».

Лейцин – так вред или польза?

Лейцин – довольно безобидный препарат, если принимать его с умом и не передозировать. Необоснованное применение слишком больших доз может привести к поражению печени и почек, поэтому необходимо ссылаться на инструкции. Но, после грамотного приема лейцина усиливаются анаболические процессы в организме, останавливается катаболизм, а также снижается уровень легких углеродов в крови, формируется мышечная ткань и стимулируется иммунитет.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner