Кошик
2906 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Л-Глютамін (L-Glutamine)

Глютамин – амінокислота, яка вважається частково замінною, будучи однією із центральних в обміні речовин людини. Одні тільки м'язи більше, ніж наполовину складаються з глютаміна. Але цієї АК генерується в печінці занадто мало і він повинен надходити в організм з харчових джерел. Головну фізіологічну роль реалізує L-ізомер молекули глютаміна. Купити L-Глютамин високої якості та за вигідною ціною можна в нашому магазині UkrSportPit.

Основні ефекти від прийому L-Глютамина

Глютамін виступає як пластичний субстрат м'язової системи та інших органів і систем, крім того:

  1. Бере участь у генерації багатьох ензимів, нейромедіаторів, нуклеїнових кислот і вуглеводів;
  2. Знижує генерацію стресових гормонів, що зупиняє расспад м'язової системи і стимулює анаболізм;
  3. Має опосередкованої проинсулярной активністю;
  4. Анаболічні функція досягається також шляхом регуляції азотистого метаболізму;
  5. Сприяє швидкому відновленню м'язів після фізичних навантажень та створення рельєфу м'язом;
  6. Інтенсивно стимулює імунітет;
  7. Володіє легким гипертимическим ефектом за рахунок опосередкованої генерації серотоніну;
  8. Регулює OX-RED реакції.

Як приймати L-Глютамін?

У значній кількості глютамін знаходиться в рослинних і тваринних порождениях протеїнового походження, але у випадках інтенсивних фізичних занять такого джерела вкрай недостатньо. Таким чином, рекомендовано споживати глютамін ззовні, розводячи водою або в складі інших коктейлів безпосередньо перед питтям, після вправ і на ніч.

Дозування

Глютамін необхідно розраховувати по 0,2-0,6 г на кілограм MT, тобто мінімальна доза - 10 г на добу. Споживання меншої кількості не дасть ніякого ефекту.

З чим комбінувати?

Глютамін можна змішувати з усіма можливими амінокислотами, протеїновими коктейлями і гейнерами. З метою формування рельєфу м'язів рекомендовано споживати глютамін з такими амінокислотами, як карнітин, BCAA, D-аспарагінової кислотою і всіма іншими.

Побічні ефекти

Глютамін дуже рідко викликає побічні дії, але залишається можливим виникнення алергій. Випадки передозування не описані.

Відгуки наших клієнтів

  • Олександр, 24 роки: «Багато чув про глютамине від його фанатів. На свій страх і ризик, вирішив замовити на вагу на «ukrsportpit.com.ua». І не шкодую – обслуговування на вищому рівні, товар відмінної якості, ефект помітний відразу після місяця прийому. Буду замовляти і далі!»
  • Іван, 36 років: «Купив на сайті «ukrsportpit.com.ua» глютамін. Взагалі відмінно комбінується з мальтодекстрином і глюкого-декстрозо-моногідратом. По-перше, набрав масу за рахунок збільшення м'язів, на животі кубики преса. По-друге, сама якість і ціна продукту мене дуже приваблює. По-третє – на цьому сайті ще багато цікавого. Словом, раджу всім!»

L-Глютамін - шкода чи користь?

Глютамін зовсім не може заподіяти шкоди, так як є центральною субстанцією у багатьох метаболічних процесів організму і квінтесенцією протеїнів внутрішніх органів, у тому числі і м'язів. Глютамін виявляє яскраво виражену анаболічну дію на м'язову систему людини, опосередкований нейропротективний ефект, підвищує стресостійкість, силу і витривалість під час виснажливих спортивних вправ, а також запобігає втраті форми з-за тривалих перерв між заняттями в залі. Також знижує рівень легких вуглеводів в крові, прискорюючи їх споживання миоцитами, нейронами та іншими клітинами тіла.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner