Кошик
2906 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Beta-Alanine (Бета-Аланін)

Бета-аланін (β-Alanine або beta-alanine) – демонструє собою частково заменимую амінокислоту тваринної природи, яка генерується в печінці. Не відтворює білок - це не пластичний субстрат, виключно метаболіт - регулятор кислотно-лужного балансу, і нейротрансміттер.

Інтернет магазин UkrSportPit пропонує купити Бета-аланін за вигідною ціною. Ми здійснюємо доставку по Києву та Україні.

Бета-аланін в спортивному харчуванні

Бета-аланін – центральна амінокислота в таких процесах, як:

  1. Збільшує стійкість до силових фізичних вправ;
  2. Знижує потребу м'язів у кисні, тобто збільшує анаеробну працездатність;
  3. Зменшує рівень молочної кислоти в тканинах організму;
  4. Зв'язуючись з гистидином в збудливих клітинах, перетворюється в карнозин (буферна нейтрализирующая система м'язів);
  5. Нейтралізує ацидоз;
  6. Проявляється як центральна субстанція в глюконеогенезі;
  7. Діє на ГАМК-енергічні, глициновые і NMDA сенсори нервової системи як нейромедіатора, за рахунок чого відбувається регуляція емоційної сфери і когнітивних процесів;
  8. Запобігає розвиток посттравматичних стресових розладів.

Як приймати бета-аланін?

Щоб досягнути максимально ефективного результату, бета-аланін необхідно споживати протягом чотирьох тижнів двічі на день, після чого зробити 5-жений перерву, після якого відновити прийом. Рекомендовано денну порцію приймати за тридцять-сорок хвилин до початку вправ.

Дозування

Початкова добова доза становить 1 г, за необхідності може бути збільшена до 3-4 г на добу.

З чим комбінувати?

Бета-аланін дозволено поєднувати з креатин моногідрату для посилення очікуваного наслідки, мальтодекстрином та іншими гейнерами для кращої проникності в міоцити. Не употреблятется бета-аланін разом з таурином, тому що останній блокує накопичення бета-аланіну в міоцитах.

Побічні ефекти

Примітним побічною дією бета-аланіну є поява парестезій – відчуття повзання мурашок, поколювання або пощипування шкіри щік, лоба і кистей. Також можливий прояв алергії у формулах інциденти. Інші сторонні девіації не описані.

Відгуки наших покупців

  • Владимир, 25 лет: «Не занимался в зале уже несколько месяцев, и вот недавно решил наверстать упущенное и начал интенсивно тренироваться. Заметил, что стал намного быстрее уставать. Крепатура в мышцах просто буквально выводила меня из строя. Заказал на «ukrsportpit.com.ua» чистый бета-аланин и начал пить. Через месяц после начала приема уже был заметен эффект. Уставать стал меньше, мышцы стали выносливей. Надеюсь, скоро верну себе былую форму»
  • Аркадий, 17 лет: «С началом учёбы в университете решил также заняться своим телом. Но, как оказалось, совмещать учебу и качалку не так легко. Недостаточное питание и интенсивный график приводили к тому, что после тренировки я просто падал без сил. А на следующий день страдал от боли в мускулах. По рекомендации более опытных коллег начал принимать бета-аланин. Эффект стал заметен относительно быстро: я стал гораздо выносливее, плюс улучшил питание. Рекомендую бета-аланин всем студентам, поможет вам совмещать учебу и занятия.»

Бета-аланин – вред или польза?

Бета-аланин не может навредить, если потреблять его рационально и умеренно. Случаи передозировки не описаны. Бета-аланин не выполняет анаболических функций в теле, в отличие от других аминокислот, но опосредованно усиливает выносливость и устойчивость к изнурительным упражнениям, оказывая нейтрализующее действие на лактат, который накапливается между мускульными волокнами вследствие их работы.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner