Кошик
2894 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Арахісове Масло (Арахісова Паста, Peanut Butter)

Арахісове масло (теж що і арахісова паста) вживається дуже часто в дієтах спортсменів, при тому як для набору якісної маси (в такому випадку вживається практично в необмежених кількостях) так як є дуже калорійним продуктом ( в середньому 588 ккал на 100 г. продукту), так і для схуднення (у малих кількостях звичайно). Містить багато білка (27%, це приблизно як в курячому філе). А ціна на арахісове масло дешевше багатьох дорогих брендових спортивних добавок. Купити арахісове масло може собі дозволити кожен спортсмен.

Користь від прийому арахісової пасти

Арахісове масло це просто криниця корисних жирів, яких у продукті налічується в середньому аж 40%. Вони в свою чергу дуже оздоровчо впливають на серцево-судинну систему, запобігаючи ризики різного роду захворювань, а так само покращують стан шкіри, роблячи її більш м'якою.

Для чоловіків

До складу арахісової пасти входить величезна кількість вітаміну Е і Цинку, комбінація яких призводить до оптимізації та підвищення своєї натуральної вироблення тестостерону - головного чоловічого гормону, що позитивно впливає на статевий потяг, ерекцію і чоловічу силу в цілому.

Для дівчат і жінок

Велика кількість вже вищеназваного натурального вітаміну Е, який у дівчат покращує стан шкіри і грає роль по суті "крему зсередини" і по ефективності перевершує більшість кремів для зовнішнього застосування.

Для дітей

Високий вміст Фолієвої Кислоти грає величезну роль в розвитку організму, що росте. Її нестача може призводити до гальмування розвитку дитини - як розумової, так і фізичної. Саме тому американські лікарі радять вживання арахісової пасти дітям.

Для вегетаріанців

Популярность завоевало благодаря тому что при полном отсутствии продуктов животного происхождения паста является источником как уже говорилось большого количества белка, а так же огромного количества большинства аминокислот, которые обычно сложно получить без мяса.

Цена на арахисовое масло у нас выгодно отличается от конкурентов. Не теряйте времени, успейте нажать "Купить" арахисовое масла до 13.00 что бы заказ выехал к Вам сегодня же (по будням)!

Вся продукция проверенно лично администрацией сайта и рекомендуется к употреблению!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner