Кошик
2906 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

L-Arginine (L-Аргінін)

Аргінін – частково це замінима амінокислота тваринного і рослинного генезу, яка недостатньо утворюється в людській печінки і потребує надходження з їжі. Основну функціональну роль виконує L-ізомер молекули аргініну. Саме тому, якщо Ви хочете купити протеїн - завжди звертайте увагу на те, що б він був в L-формі. Аргінін саме в цій формі Ви можете придбати у нас на сайті від нашого бренду UkrSportPit.

Основні ефекти L-Аргініну

Відомо, що людський організм складається з протеїнів, які виступають як «цеглинки» внутрішніх органів і м'язів, а амінокислоти (АК) – частинки, з яких створюються білки.

Л-Аргінін бере участь:

  1. орнитиновом циклі, таким чином, стає донатором нітрогену. Як результат – генерація оксиду нітрогену та розвиток під його впливом периферичної вазодилятации, що веде до поліпшення мікроциркуляції внутрішніх органів, а заодно і м'язів. Простими словами цей ефект у бодібілдингу відомий як пампинг - ефект, коли м'яз як би розпирає зсередини;
  2. У регуляції нейроендокринної системи, стимулюючи генерацію гонадотропін-релізінг гормону (ГР-Р) в гіпоталамусі; У свою чергу, ГР-Р стимулює вихід у кров соматотропіну і гонадотропіну, тим самим збільшуючи кількість тестостерону в крові;
  3. Транспортує креатин в м'язову тканину;
  4. Регулює кислотно-лужний баланс;
  5. Зменшує рівень ліпопротеїдів низької щільності в організмі. Іншими словами сприяє спалюванню жиру;

Як приймати L-Аргінін?

У значній кількості аргінін міститься в протеїнових харчових продуктах: у насінні, горіхах, молоці, курячих яйцях, м'ясі та рибі. Але для інтенсивних фізичних занять цього джерела може бути недостатньо, тому рекомендовано приймати Л-Аргінін ззовні, в чистому вигляді, натщесерце. Найкраще – відразу після сну, перед сном і за 40-50 хвилин до початку вправ. З їжею небажано комбінувати – приймати за годину до їди або по закінченню години після.

Дозування

Стартова доза - від 3 грамів на добу. Для жінок максимальна доза – 5 грам, для чоловіків – 10 р.

З чим комбінувати?

З метою кардиопротекции Л-Аргінін можна поєднувати з карнітином і таурином, також така комбінація з додаванням BCAA і метіоніну має ліполітичну дію і сприяють жіросжіганію. Для поліпшення еректильної функції можливо споживання Л-Аргініну з D-аспарагінової кислотою або/і з цитруллином.

Побічні ефекти

До побічних дій Л-Аргініну належить алергічна реакція, яка розвивається вкрай рідко. При інтоксикації великими дозами можливе негативний вплив на нирки і печінку, головний біль, діарея, нудота. У випадках виникнення симптомів дозу необхідно зменшити.

Відгуки покупців

  • Яків, 28 років: «Замовив аргінін на «ukrsportpit.com.ua». Тільки почав приймати і пампінг вже відчувається з першого тренування. М'язи наповнюються кров'ю набагато ефективніше, це відчувається, накачка тримається довго. Результатом задоволений, всім рекомендую!»
  • Андрій, 20 років: «Я за будовою ектоморф (худорлявий). І ніколи не відчував накачування та памп . Порадився з тренером і зважився спробувати аргінін чистий. Купив на сайті «ukrsportpit.com.ua». Просто чудовий товар. Як і було написано в описі, після тижня споживання - результат колосальний!».

L-Аргінін – так шкода чи користь?

Аргинин не причинят никакого вреда, если употреблять его рационально и не передозировать. Учитывая улучшение питания всех внутренних органов и, в том числе, мускульной системы, происходит выравнивание всех физиологических параметров. Л-Аргинин позитивно сказывается на потенции, сердечно-сосудистой, пищеварительной и нервной системе, обеспечивает быстрый и заметный пампинг, формирование рельефа тела, выведение токсинов и регуляцию эндокринной системы.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner