Кошик
2906 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Рейтинг протеїнів

Рейтинг протеїнів

У людей, що займаються спортом часто виникає питання, – який протеїн краще?

Кожен протеїн володіє своїми плюсами і мінусами, один краще на сушку, інший на набір маси, третій набір саме сухий якісної маси. У цьому короткому огляді ми розглянемо найважливіші сторони кожного з найпопулярніших протеїнів – КСБ, ІСБ, Яєчний Альбумін, Казеїн, Соєвий Ізолят і надамо Вам короткий змістовний рейтинг протеїнів.

 

КСБ

Концентрат Сироваткового Білка. Містить, як правило, близько 80% білка. До 10% жирів і вуглеводів.

Плюси КСБ. По праву найпопулярніший, затребуваний і популярний з усіх протеїнів. Заслужив він це завдяки високому індексу засвоюваності – близько 99; насиченому амінокислотним складом, упор в ньому йде на амінокислоти, позитивно впливають на азотистий баланс в організмі – Аргінін, Креатин, так само в ньому великий відсоток амінокислот з розгалуженим ланцюжком – BCAA. Ціна ж КСБ приємно дешевше, ніж в ІСБ, мова про який піде трохи далі.

Мінуси КСБ. Говорити про мінуси цього продукту складно, так як для більшості їх взагалі немає. В групу осіб, до яких може повести з КСБ можна записати людей, у яких є проблеми із засвоєнням лактози. Зрозуміти це просто – якщо у Вас нормально засвоюються молочні продукти, то Ви точно не входите в цю «групу ризику».

Висновок. Кому підходить КСБ – всім, хто зацікавлений в наборі якісної м'язової маси, легкої сушіння жирових відкладень, якщо додати вуглеводи (мальту/ГДМ) то можна отримати яскраво виражений массонаборный ефект. При цьому у споживача даного протеїну не повинно бути проблем із засвоєнням молочних продуктів. Якщо комбінувати з бустерами тестостерону то засвоюваність КСБ зростає суттєво.

 

ІСБ

Ізолят Сироваткового Білка. Містить близько 90% білка. До 5% жирів і вуглеводів.

Плюси ІСБ. Порівняно з КСБ тут вже більше відсоток самого протеїну, і менший відсоток не потрібних нам жирів і вуглеводів у вигляді лактози. Це дозволяє набирати ще більш якісну м'язову масу. Цікавий момент ще наступного – з підвищенням % білка і очищенням від жирів/вуглеводів, просто таки в геометричній прогресії зростає відсоток вмісту в протеїні амінокислот. І багато брендові, так звані «комплексні амінокислоти» є ніщо інше як Ізолят Сироваткового Білка, в кращому випадку Гідролізат Сироваткового Білка. Ще одним плюсом є його краща переносимість у людей з проблемним засвоєнням лактози. Оскільки вуглеводів у вигляді лактози в ІСБ пристойно менше ніж у ІСБ, а часто їх взагалі немає, то менше побоювань що організму буде важко перетравлювати даний продукт.

Мінуси ІСБ. Сюди можна віднести хіба що ціну, але якщо купувати сироватковий ізолят ви збираєтеся в нашому магазині УкрСпортПит, то можете забути і про це мінусі.

Висновок. Кому підходить ІСБ – мети споживача ІСБ це набір дуже якісної м'язи без єдиного грама жиру. Якщо додати сюди дієту з обмеженням вуглеводів то можна ще не погано просушитись. А якщо до ІСБ і дієті додати її і схуднути, то сушіння вийде ну дуже гарною. Потрібна готовність віддати за це ціну вище середнього.

 

ГСБ

Гідролізат Сироваткового Білка. Містить більше 95% білка. 0% жирів і вуглеводів.

Плюси Гідролізату Сироваткового Білка (ГСБ). Починає свою дію одразу ж, як тільки потрапив в організм – на стільки швидким є засвоєння цього білка. Наприклад стандартна мінімальна порція з 30 грам засвоїтися повністю не більше ніж через 30 хвилин після прийому. Лактози практично у всіх випадках 0%.

Мінуси Гідролізату Сироваткового Білка (ГСБ). Дуже висока вартість – близько 300% від ціни КСБ. Гіркий смак, який між іншим є показником високого якості ГСБ.

Висновок. ГСБ потрібен найчастіше професійним бодібілдерам на стадії передзмагаьної сушіння. У цьому варіанті він не замінимо. Любителі зможуть відчути всі плюси і гідності ГСБ, якщо тільки ціна не стане для них перешкодою.

 

Казеїн

Плюси казеїну. Містить абсолютно всі незамінні амінокислоти. Повільно засвоюється організмом, тим самим маючи Ваші м'язи протеїном тривалий час, так само казеїн має властивість уповільнювати засвоєння інших білків, за інформацією деяких джерел навіть. вуглеводів, останні дуже актуально при сушінні або просто схудненні. Властивість повільного, долгоусвояемого білка роблять його незамінним для нічного вживання.

Мінуси Казеїну. Смак може сподобатися не всім, точніше навіть не смак, а структура, вона густуватий, виправляється це розчиненням у великій кількості рідини.

Висновок. Казеїн ідеально підходить для нічного прийому білка, зробивши це Ви будете впевнені що Ваш м'язові волокна будуть протягом 8 годин харчуватися білком і амінокислотами, необхідними для росту і відновлення.

 

Яєчний Альбумін

Плюси Яєчного Альбуміну. Йому немає рівних у сушінню. Так як він повністю знежирений, відсоток вуглеводів так само прагнути до нуля, а відсоток білка дорівнює 90%. За цими показниками він дорівнює Изоляту Сироваткового Білка, з тим плюсом, що ціна Яєчного Альбуміну приємно дешевше. Так само Яєчний Білок дає більш високі результати на сушінні, за умови дотримання безвуглеводної дієти, так як абсолютно не утримує воду на відміну від білків молочного походження.

Мінуси Яєчного Альбуміну. Жахливий смак, уявіть собі смак сирих яєць додайте до нього солонувато-гіркий присмак, це і є смак більшості яєчних білків. Так само сюди можна віднести відносно погану розчинність, порівняно з іншими протеїнами. На щастя наших клієнтів в нашому асортименті немає дешевих Яєчних Альбумінів вітчизняних виробників, яким переповнений ринок України. Наша компанія УкрСпортПит використовує продукт від Бельгійського концерну Belovo і аргентинського гіганта яєчної промисловості Tecnovo. Проблему смаку і розчинності це не вирішує на 100% звичайно, але ці показники в рази краще ніж в українського Яєчного Альбуміну.

Висновок. Яєчний Альбумін ідеальний білок для жорсткої сушіння, підійде навіть професіоналам в передзмагаьної підготовки. Заради таких результатів потрібно буде мірятися з не зовсім ухваленим смаком і не найпростішою розчинністю.

 

Соєвий Ізолят

Плюси Соєвого Ізоляту. Головний плюс-це, звичайно ж, його ціна. Обумовлена вона низькою собівартістю сировини, легкістю вирощування самої сої і простотою виділення з неї протеїну. Так само до плюсів можна віднести антиоксидантну дію і доведений вченими зниження рівня холестерину в організмі людини, поліпшення роботи щитовидної залози і благотворний вплив на вироблення тиреоїдних гормонів. Останнє дуже актуально для бажаючих просушитись, скинути вагу, схуднути. Имеинно тому так часто різні команії БАД продукції за шалені гроші, в якості засобу для схуднення, продають саме Соєвий Ізолят.

Мінуси Соєвого Ізоляту. Звичайно ж, мова піде про естрогенів і про те, чи впливає прийом сої на них. Виходячи з інформації, наданої експертами та останніми науковими дослідженнями, на рівень естрогену в крові теоретично можуть впливати деякі продукти сої, сама соя в чистому вигляді, але Соєвий Ізолят високого якості, в нормальних дозах не чинить ніякого суттєвого впливу на естрогени. Величину цього впливу можна порівнювати з більшістю продуктів рослинного походження. Так само в мінуси можна віднести порівняно низьку засвоюваність і біодоступність Соєвого протеїну і не повний аминослотный складу. Смак цього продукту, куди краще яєчного білка, але теж далекий від ідеального.

Висновок. Соєвий Ізолят хороший бюджетний варіант в розумних дозах. Головне не переборщувати. Багато спортсменів використовують цей білок в якості удешевителя свого основного протеїну – просто змішуючи їх в потрібній пропорції.

 

Підсумки

Тут наведемо таблицю-порівняння, рейтинг протеїнів.

Рейтинг порівняння протеїнів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner