Кошик
2906 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Карнітин для схуднення

Карнітин для схуднення

Карнітин для схуднення

 

Карнітин — фермент, який виробляється печінкою і нирками. Його основна функція — транспортування жирних кислот крізь мембрани в мітохондрії для їх переробки в енергію. L-карнітин сам по собі не є жіросжігателя, але в поєднанні з фізичними навантаженнями ефективний для зниження ваги. Як це працює?

 

Карнітин переносить жирні кислоти в енергетичні станції клітини, де вони окислюються і перетворюються в енергію. Самі ж жирні кислоти є результатом розщеплення жирів, що відбувається під час аеробної фізичної навантаження. Відповідно Карнітин для схуднення ефективний у поєднанні з фізичною активністю.

 

Види Карнітину

Карнітин выпускаетися в різних формах — таблетки, порошок, капсули і у вигляді рідини.

 
  • Таблетована форма приваблює простотою прийому і зберігання, але дозування активного речовини, як правило, невисока, що робить препарат невигідним. Його ціна в середньому на 30% вище рідкого карнітину.

  • L-карнітин в порошку володіє специфічною вкусоароматикой. Для усунення цих "побічних ефектів" його випускають не в чистому вигляді, а в комбінації з компонентами, нейтралізуючими смак і запах. Це можуть бути біологічно активні речовини, мінерали, вітаміни.

  • Карнітин в капсулах — чистий продукт, без домішок, підсолоджувачів, барвників. Як і таблетки, зручний для прийому, але вигідно відрізняється високою концентрацією активного компонента.

  • Рідкий L-карнітин в пляшках або ампулах — висококонцентрований і швидко засвоюваний продукт. Варто враховувати, що виробник для стабілізації смаку і консистенції рідини додає консерванти.

 

Вибираючи Л-карнітин, необхідно враховувати різновиди добавки і додатковий вплив на організм.

 
  • Л-Карнітин тартрат — містить 30% винної кислоти. Засіб відрізняється швидкою засвоюваністю.

  • Л-Карнітин фумарат містить фумаровую кислоту. Така добавка особливо добре впливає на тканини серцевого м'яза.

  • Ацетілкарнітін відрізняється високою біодоступністю. Будучи м'яким нейрометаболическим стимулятором, він позитивно впливає на пам'ять, когнітивні функції, розумову діяльність.

  • Пропионил L-Карнітин містить гліцин. Така комбінація стабілізує нервову систему і покращує сон.

 

Як діє L-карнітин для схуднення?

 

Карнітин, транспортуючи жирні кислоти в мітохондрії, забезпечує вироблення енергії, покращує проникність мембран і оптимізує жировий обмін. Засіб широко використовується в медицині і спорті, оскільки впливає на організм комплексно. Крім жиросжигающего ефекту він надає загальнозміцнюючу і тонізуючу дію, мінімізує ризики перевтоми і нервового зриву, активує розумові здібності, нормалізує роботу печінки і серцево-судинної системи.

 

Як приймати Л-карнітин для схуднення?

 

Оптимальна доза Карнітину 600-1500 мг. на добу. Цю дозу поділяють на два прийоми. В дні тренувань — зранку натщесерце і за 30-60 хвилин до фізичних навантажень. В інші дні вранці та вдень між прийомами їжі.

 

Добавка відмінно поєднується з іншими жиросжигателями, посилюючи їх ефект. Наприклад, кращих результатів можна добитися, приймаючи Карнітин з екстрактом зеленого чаю, ліпоєвої кислотою.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner