Кошик
2894 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Найнебезпечніші помилки при прийомі Gonadorelin (Гонадорелин). Як правильно застосовувати Gonadorelin (Гонадорелин).

Найнебезпечніші помилки при прийомі Gonadorelin (Гонадорелин). Як правильно застосовувати Gonadorelin (Гонадорелин).

Найнебезпечніші помилки при прийомі Gonadorelin (Гонадорелин). На просторах російськомовного інтернету першу інформацію про прийомі гонадорелина писали судячи з усього продавці гонадорелина, і при тому дуже далекі від першоджерел, спорту і взагалі розуміючи того до чого їх рекомендації можуть призвести до на скільки серйозних побічних ефектів. По іншому сказати важко коли читаеш рекомендації горе-експертів «ставити гонадорелин 3 рази на добу по 100-200мкг за раз».

Отже по порядку. Спочатку гонадорелин прописувався курсом від 90 днів (повний цикл сперматогенезу). Приймає ставився спеціальний апарат, який вимірював час викиду власного тестостерону. У цей момент апарат виробляв впорскування під шкіру 1-10 мкг гонадорелина. 1-10 мкг (!!!) порівняйте це з рекомендованими деякими «спецами» 100мкг.. От і не дивно чому багато юзери таких схем збивають просто дугу вироблення тестостерону. При тому зовсім на іншому, більш складному рівні, ніж це може зробити синтетичний тестостерон.

Як правильно приймати Gonadorelin (Гонадорелин). Максимально «правильным» тут конечно будет прием под присмотром врача, при участии вышеупомянутого аппарата, который и отследит момент собственного выброса и произведет сам впрыск точного количества вещества и в нужное время. Это все идеальные условия. Но на практике то уже многие убедились что гонадорелин отлично работает и без таких идеальных условий. Все зависит от целей приема. Так же на практике выясняется что оптимальные спортивные дозировки конечно превышают терапевтические,но в пять-десять раз меньше рекомендуемых разными интернет-писаками. Отже в приклад дозування, які були апробовані нами, нашими знайомими і отримали позитивні відгуки з повною відсутністю побічної дії або ж їх мінімумом:

Gonadorelin (Гонадорелин) на ПКТ – 10-20мкг * 4 рази на добу протягом 2х тижнів.

Gonadorelin (Гонадорелин) для набору маси – ось тут вже починаються ті самі вищезгадані сверхдозировки, з можливими побічними ефектами, про які вже згадувалося вище. Як мінімум варто вказати що ударної і робочої дозуванням 1 інжект на добу, 50 мкг.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner