Кошик
2894 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

IGF1 LR3. Різниця з IGF1. Показання та рекомендації до застосування. Оптимальний курс.

IGF1 LR3. Різниця з IGF1. Показання та рекомендації до застосування. Оптимальний курс.

Різниця між IGF1 LR3 і IGF1

IGF1 - абревіатура, що означає Інсуліноподібний фактор росту-1, також відомого під назвою Somatomedin-С. Важливість цього пептиду точно така ж, як і у гормону росту, який в плазмі крові знаходиться досить незначний час. Через три-п'ять хвилин після ін'єкції гормону росту, він поглинається клітинами печінки, які перетворюють його в набір факторів росту - ІФР-1 ТА ІФР-2, ІФР-3 і так далі. При цьому ІФР-1 – є найбільш значним з усіх вироблених факторів . Відповідно, ІФР-1 – це гормон, подібний ГР, однак рівень його в організмі людини набагато простіше виміряти, через те, що він знаходиться в крові набагато довше гормону росту. Якщо ви вважали, що гормон росту є основним – ви помилялися. Основну роботу виконує саме перший фактора росту, що вивільняється в печінці - ІФР-1 (або IGF-1).

IGF1 LR3 склад

рис.1 Склад IGF1 LR3

IGF-1 LR3 – це модифікований ІФР-1. Основною відмінністю є продовження терміну життя ІФР-1 в організмі, що робить його ще більш ефективним. Дія пептиду IGF LR3, в першу чергу, спрямовано на вуглеводний обмін. Після попадання в організм, речовина абсорбується в кров, а потім і досягає клітин. Речовина блокує надходження глюкози в клітини, що стимулює організм для отримання відсутньої енергії з жирових запасів (запускається складний процес неоглюкогенеза з жирових тканин). Видимий результат – значне зменшення жирових запасів, настає вже через кілька тижнів регулярного прийому препарату.

Наступним рівнем роботи ІФР ЛР3 є його дія, спрямована на зростання м'язових тканин. Гормон стимулює процеси проліферації та диференціювання міобластів, на що м'язи реагують процесом гіперплазії (збільшення кількості м'язових клітин) за рахунок активації стовбурових м'язових клітин.

Крім цього, пептид запускає процеси синтезу білка в м'язах і робить позитивний вплив на самопочуття, здоров'я, а також на лібідо у чоловіків.

Показання до застосування

Пептид IGF1 LR3 застосовується в медицині лікування багатьох захворювань і гормональних порушень. Крім усього, його застосовують у цілях профілактики і омолоджуючих цілях. Основними показаннями до застосування є:

  • ожиріння;
  • серцево-судинні захворювання;
  • хвороби шлунка та кишечника;
  • захворювання репродуктивної системи;
  • уповільнення темпів росту у дітей.

У бодібілдингу IGF LR3 застосовується у зв'язку із зазначеними якостями. Застосування препарату здатне збільшити м'язову масу, спалити жирові запаси, а також «підлікувати» зв'язки атлетів.

Поради з використання

Розводити IGF-1 LR3, можна водою для ін'єкцій, 0.9 натрій хлорид ( або просто - фізіологічним розчином). Їх можна купити в будь-якій аптеці. Якщо флакон з пептидом ліофілізований, тоді після змішування розчин можна зберігати до 7 днів. Крім того, пептид можна розводити бактерицидної водою. Бактерицидна вода значно збільшує строк зберігання речовини і знищує будь-які бактерії, але так само і зменшує активність пептиду, що відображається на результатах його роботи, так що радимо застосовувати бактерицидну воду тільки у випадках коли потрібно дуже сильно збільшити термін придатності відкритого пептиду.

Колоти IGF-1 LR3 оптимальніше всього локально, в потрібну групу м'язів або жировий прошарок. Для ін'єкцій слід використовувати інсулінові шприци з діленням на сто одиниць, що дозволить позбутися плутанини в дозуваннях.

Курс IGF-1 LR3

Курс зазвичай триває від 4 до 6 тижнів. Це найбільш оптимальна тривалість, достатня для прояву всіх ефектів, необхідних спортсмену. Після курсу бажано зробити перерву на один місяць, для того щоб не знижувати регуляцію рецепторів, і , відповідно, не виробляти несприйнятливість до препарату.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner