Кошик
2906 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

GHRP 6 або GHRP 2

GHRP 6 або GHRP 2

GHRP-6. Чому ми почнемо саме з ГХРП6? Тому що "шістка" це саме перше покоління GHRP. Саме він вперше був розроблений як пептид, який застосовується в якості лікування від дефіциту гормону росту. Перші досліди на людях з участю даного пептиду налічують вже більше сорока років. Практично з перших же тестів пептид показав високу ефективність у своїй сфері застосування. Викид соматотропіну (наукова назва гормону росту) часто перевищував норму в 3-5 разів. Побічною дією вплив на рецептори греліну, що давало сильний підйом апетиту, так само зазначалося вплив на ділянки гіпофіза відповідальні за викид пролактину і кортизолу. Пептид стали вдосконалювати, намагаючись зробити викид гормону росту ще більш високим. Таким чином з'явилося друге покоління GHRP - GHRP-2.

GHRP-2 це як вже говорилося вище - друге покоління пептидного релізінг-фактора гормону росту (GHRP). Розвиток здатності ГХРП виробляти гормон зростання супроводжувалося так само розвитком і побічних ефектів - впливом на рецептори греліну і впливом на паралельну вироблення пролактину і кортизолу. Ці побочки припали дуже до речі людям з практично атрофированным гіпофізом, так як дія пептиду дозволило "оживити" практично не функціонують гипофизы. Так же мощный выбор гормона роста пришелся очень по душе спортсменам, побочка в виде повышенного аппетита очень даже выручает в массонаборных курсах, первое время вес набирается просто "на глазах", пролактин же так же имеет свои позитивные стороны, например задержка воды в организме хорошо сказывается на суставах, связках.

GHRP 6 или GHRP 2 что лучше?

Так что же все таки лучше "двойка" или "шестерка"?

Если Вам нужен средний выброс гормона роста, с минимальными побочками, то выбирайте курс GHRP 6.

Якщо Вам потрібен хардкорний массонабор, ви не боїтеся жорсткого відчуття голоду і Ваш холодильник завжди набитий їжею, Вам не страшно набрати води - тоді обирайте курс GHRP 2.

Так само зверніть увагу, що в наукових дослідах було встановлено, що максимальний рівень гормону росту в крові людини спостерігався при одночасному використанні пептидів GHRP-6 і GHRP-2. А самий максимальний викид на курсі GHRP-2+CJC1295.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner