Кошик
2894 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Чи є сенс вживати Л-карнітин?

Чи є сенс вживати Л-карнітин?

Скільки існує карнітин стільки ж існує питання - чи варто вживати карнітин в спортивних цілях? Його цілющу дію на серцево-судинну систему незаперечно, але як бути з питанням застосування карнітину в спорті? Постараємося дати відповідь на це питання.

Що таке Л-Карнітин?

L-Карнітин – це витаминоподобная амінокислота, родич вітамінів групи В, яке має властивість вироблятися в організмі людини самостійно. Ця амінокислота іноді використовується в медицині для більш продуктивної роботи метаболічних процесів в організмі людини.

L-Карнітин – має властивості пригнічувати кисневий голод в нашому організмі. Це антигіпоксичну дію дуже до речі під час інтенсивних навантажень, коли ми дуже потребуємо в кисні. Також, L-Карнітин сприяє підвищенню апетиту у людини, покращує регенеровані здібності (сприяє прискореному відновленню).

Крім усього перерахованого вище ця амінокислота має анаболічну дію і позитивним чином впливає на приріст м'язової маси. На даний момент всі компанії з виробництва спортивного харчування активно використовують L-Карнітин в сфері фітнесу та бодібілдингу. Саме в цих напрямках, дана речовина, з такими властивостями буде користуватися найбільшою популярністю.

Крім всіх плюсів, карнітин сприяє спалюванню зайвої жирової прошарку шляхом транспортування жирових кислот. Але будьте уважні, оскільки це властивість буде діяти тільки тоді, коли ви створите умови і передумови для спалювання зайвої ваги. Тобто, ваша тренування, і дієта повинна бути спрямована на схуднення. Тільки тоді, прийом карнітину буде доцільним у плані спалювання зайвого жиру.

Чи є сенс вживати карнітин в спортивних цілях?

Відгуки карнітину кажуть що сенс, звичайно ж є, якщо ви активно займаєтеся спортом. Ясна річ, що ця замінима амінокислота, яка має здатність вироблятися в нашому організмі, але при інтенсивних і частих навантаженнях, того обсягу, в якому наш організм виробляє цю речовину не достатньо. Таким чином, якщо враховувати всі корисні властивості даної амінокислоти, сенс споживати карнітин звичайно ж є.

Також, якщо ви розраховуєте скинути зайву вагу, ця добавка як не можна краще впливає на жиросжигающие процеси. Враховуючи все вищесказане, прийом карнітину буде як не можна краще впливати на всі обмінні процеси у вашому організмі.

Висновки

Якщо ви займаєтеся спортом, споживання цієї спортивної добавки стає більш ніж необхідним, так як вона позитивно впливає на жиросжигающие процеси, набір м'язової маси або просте підтримку нашого організму в робочому стані протягом всього тренування шляхом антигипоксического дії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner