Кошик
2894 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Таурин - що це?

Таурин - що це?

        Таурин – це амінокислота, що входить до складу серцевої мускулатури і м'язовій тканині, жовчі, а також є продуктом переробки цистеїну. Ця амінокислота має величезне значення для всіх систем організму, особливо для серцево-судинної і нервової. Таурин – це універсальна добавка, яка сприяє омолодження і оздоровлення організму.

Таурин для спорту і здорового способу життя

У «залізному спорті» таурин використовується як енергетик і антиоксидант, він сприяє :

  • підвищення витривалості;
  • збільшення енергетичних запасів організму;
  • зниження жирових відкладень;
  • посилення лібідо;
  • нервової стійкості;
  • поліпшення сну і багато чому іншому.

Дослідження показали, що амінокислота таурин знижує резистентність організму до інсуліну, знижуючи рівень цукру і таким чином сприяє позбавленню від жирових відкладень. Також науково доведено, що таурин збільшує енергетичні запаси організму, таким чином збільшуючи працездатність під час тренувань. Він грає величезну роль в енергетичному обміні організму, прискорюючи обмін ліпідів, зберігає електролітний склад цитоплазми, а також захищають клітини, зберігаючи їх електролітний баланс. У практичному ключі означає приріст енергії під час тренінгу, зниження стомлюваності і підвищення інтенсивності тренувального процесу. Також таурин сприяє швидкому відновленню ЦНС між тренуваннями, що дає можливість скорочувати час між тренінгом і боротися з перетренірованностью.

Таурин для сну

Таурин приймають люди, у яких спостерігаються порушення сну – ця амінокислота відмінно допомагає при безсонні. Спочатку таурин ніколи не приймався для поліпшення сну. Але в одному з експериментів в Університеті Бостона з використанням таурину, випробовувані стали помічати на скільки відчутно покращилася якість їх сну. Це дало грунт для нових випробувань таурину, в ході яких було зазначено, що таурин впливає на вироблення організмом свого власного ендогенного мелатоніну, при тому відповідно до природних циркадних ритмів. Тобто якщо прийом інших добавок для сну, таких як синтетичний мелатонін, може змінити циркадний ритм, то таурин цього не робить. За просто кажучи, якщо Ви прийміть мелатонін серед дня, то Ви захочете спати через 15 хвилин після прийому, прямо серед дня, а якщо Ви прийміть таурин серед дня то тягу до сну відчуєте ввечері, згідно з природним циркадним ритмом, а цей сон буде міцнішим і спокійніше ніж без таурину.

Таурин: як приймати?

Порцію креатину змішайте з будь-яким комфортним для вас кількістю води / соку / вина Вашого улюбленого напою, головне, що б він не був алкогольних.

Ограничений в приеме данной добавки почти нет. Все зависти от целей и того, какие результаты Вы хотите получить, а также общего состояния организма. В бодибилдинге дозировка таурина составляет до 10 г в сутки – все зависит от интенсивности занятий и приемом других препаратов. 3г. по 3 раза в сутки между приемами пищи будет вполне достаточно, но Вы можете принимать ее и в других количествах.

Дозировки таурина для здорового образа существенно отличаются от спортивных. Тут вполне достаточной можно считать дозировку в 2г/сутки.

Для поліпшення спортивних результатів дуже добре приймати таурин разом з BCAA.

Для покращання результатів прийому з метою поліпшити здоров'я рекомендуємо приймати разом з карнитином, особливо корисною дана зв'язка є в профілактиці серцево-судинних захворювань.

Протипоказання при прийомі таурину. Дуже важливо не перевищувати зазначені дози. У деяких випадках, при перевищенні дозувань таурин може викликати підйом тиску.

Можете конечно взять в другом месте, но... качественный и оригинальный таурин купить Вы можете в нашем фирменном магазине по хорошей цене. Мы предлагаем только продукцию, которая имеет сертификацию, и эффективность которой проверена в лабораториях и на собственном опыте! Ссылка на наш таурин ТУТ

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner