Кошик
2906 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

І тестостерон Трибулус

І тестостерон Трибулус

З розвитком технологій, чоловік все менше виходить з дому і все більше з'являється можливостей і різних пристосувань для полегшення життя людей. З одного боку це, звичайно ж, добре, але. Якщо подивитися зворотний бік медалі, з полегшенням життєдіяльності, чоловік ставати все більш малоактивним і малорухливим. Це негативно впливає на всі процеси, що відбуваються в нашому організмі, зокрема на вироблення такого важливого чоловічого гормону тестостерону. Насамперед, він відповідає за статеву функцію, м'язовий зростання, а також виконує безліч інших корисних функцій, які роблять чоловіків чоловіками, а не безстатевими андрогинами або жінками.

На сьогоднішній день (11.12.14) актуальні норми рівня тестостерону у середньостатистичного чоловіка встановлені на рівні - 2,4-5,3 ng/ml. Ще 50 років тому верхня планка середньостатистичної норми була на рівні +/- 7ng/ml. Аналогічні дослідження лише підтверджують цю загальну тенденцію Це говорить про те, що за одне покоління відбулися істотні зміни в чоловічому світі. Причиною зниження рівня тестостерону можна вважати все той же спосіб життя нового часу.

Трибулус для підвищення тестостерону

Какой же выход в сложившейся ситуации? В современной медицине натуральные растительные экстракты, которые поднимают выработку собственного тестостерона применяют уже давно. Эффективнее всего в это плане проявил себя экстракт Tribulus Terrestris (Якорцы стелющиеся или Колючая лоза - рус.). В спорте его также применяют уже достаточно давно, начиная с 50-х годов. За все эти годы использования, он отлично себя показал. Многие научные исследования доказали, что препарат достаточно позитивно влияет не только на рост мышечной массы и силы, а и на мужское здоровье, как на короткий, так и на долгий период времени.

На просторах интернета вы сможете увидеть массу спортивных добавок и препаратов, которые содержат в себе экстракт данного растения, однако далеко не все компании указывают процент сапонинов и страну производител. А ведь именно эти параметры являются основными аспектами, которые влияют на эффективность трибулуса.

Тому ми настійно рекомендуємо купити трибулус за адекватною ціною в нашому магазині. Ми гарантуємо високий відсоток сапонінів в нашому продукті болгарського виробництва.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner