Кошик
2975 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )

10 правил набору ваги, без яких не бачити мегамассы!

10 правил набору ваги, без яких не бачити мегамассы!

Основні правила набору м'язової маси:

1. Вважайте калорії.

При заняттях в тренажерному залі, у культуристів (бодібілдерів, або в народі "качків") сформувалися традиції у вигляді правил: потрібно вважати кіло калорії. В період схуднення одне співвідношення, а в період набору ваги ― інше. У різні сезони тренувань різні показники кіло калорій. У нашому випадку, під час набору ваги, або як називають цей процес хлопці з тренажерного залу і знавці, на кшталт спортивних лікарів, ― массанабора, потрібно дотримуватися дієти 40 кіло калорій на 1 кг ваги і підвищувати калорійність на 100-200 в тиждень як тільки починається "застій" ― період, коли вага не підвищується через звикання організму до певної міри поступаемой енергії

2. Зменшити кардіо навантаження.

Кардионагрузки – це, кажучи простою мовою біг,плавання, довга ходьба і все, що змушує підвищуватися наш пульс та посилювати частоту дихання.

Їх потрібно скоротити до мінімуму, інакше як набирати , якщо ми підвищуємо калорійність і при цьому підвищуємо витрата цієї калорійності зайвим кардіо?!

3. Більше вуглеводів в дієту!

Все просто: щоб легше підвищити свою вагу ― потрібен надлишок енергії. А енергію нам дають вуглеводи!

4. Вода! Ми від неї живемо довше і спокійніше!

Джерела говорять по різному: потрібно споживати багато чистої води, але скрізь цифри не менш декількох літрів в день, чим більше ваша вага ― тим більше водички. В рахунок чаї, напої, кава і алкоголь не брати!

5. Спортивні добавки.

Варто додати дієту спорт. добавки щоб легше було контролювати надходять калорії, найкращий засіб це гейнер, креатин і протеїн. Також рекомендуємо спробувати комплекс спортивного харчування для набору маси.

6. Пахать в зале правильно.

Нужно не зевать, не отдыхать долго между подходами(более 5 минут) так как всю выполненную работу сводим на нет: дыхание восстанавливается, баланс гормонов, которые помогают нам вскоре наращивать мышечную массу, мы не подстегиваем да и простое чувство недоработки остается!

7. Кушать витамины.

Никто не хочет болеть верно? Особенно спортсмены, которые набирают месяц а потом за неделю ОРЗ всё теряют под температурой! Чтобы не болеть нужно витаминов больше чем обычным людям, витаминки помогают нашему иммунитету!

8. В зале трудиться с большими весами.

Великі ваги ― більше енерговитрат, ― відповідно в кров викидається більше гормонів з-за більшого стресу!

9. Базові вправи(вільні ваги).

Базові вправи ― це многосуставние вправи, найважчі з усіх доступних: це тяги, підтягування, жими і присідання.

Вони найбільш якісно впливають на наш організм з-за підвищеного стресу . 7 та 8 пункт працюють в парі.

10. Сон.

Відпочинок дуже потрібен організму після важких тренувань! Спати потрібно не менше 7-8 годин на добу , даючи організму поштовх для майбутнього зростання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner