Кошик
2906 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Можна пити воду під час тренування?

Можна пити воду під час тренування?

Ще в школі, на уроці фіз-культури ніхто не схвалював пиття води під час уроку, навіть вчитель. Після уроку всі юрбою бігли в їдальню або до кранів, щоб "напитися ― щоб охолодитися" і це не просто. У XXI столітті вчені проводять безліч експериментів і довели, що воду під час тренування потрібно, можна і бажано пити завжди!

Звичайно потрібно! Адже організм більш, ніж на половину складається з рідини і є дані , що найменші відхилення в балансі і наступають проблеми: наприклад, якщо кількість води в організмі піде в мінус від норми на кілька відсотків, то приходить загальна втома і сонливість, а якщо на десяток ― інший то взагалі можна втратити свідомість і навіть померти.

 

Як правильно пити воду на тренуванні?

Щоб не бігти переодягатися, а потім відразу братися за воду, і починати розминатися з набитим животом потрібно бути передбачливим. Є правило ― потрібно випивати пару стаканів води за 20 хвилин до тренування , щоб стати активніше і бадьоріше і почати тренування добре.

З собою необхідно взяти ще пляшку води більшу або півлітрову ― це індивідуальні особливості ваги і потреб, головне кожні 5-10 хвилин пити по-трохи, щоб не сохло в горлі і не допустити зневоднення, яке легко пройде без води у нетренованої хлопця: тренування активна, вода випаровується з шкірних покривів через потові залози, мінерали разом з цією водою і потрібно покривати витрати, щоб не наступила слабкість.

Більш того найменший зневоднення піддає зайвій роботі серце, нервову діяльність і розумову активність.

Через деякий час після кінця тренування слід випити доброї води, багатої мінералами, це допоможе заповнити витрачений і відновити сили.

вода на тренуванні
 

Окремо слід поговорити про те, що не слід пити і як не правильно пити воду під час фізичного навантаження.

По-перше, вода не сильно холодна і не сильно тепла, так як, це б заважало обміну речовин і ШЛУНКОВО-кишкового тракту, змушуючи виконувати зайву роботу, коли і так багато навантаження на організм.

По-друге, воду ми п'ємо без газу! Газована вода змушує виділятися травним ферментам, які не потрібні в момент тренування, в результаті цього в подальшому можуть виникнути проблеми з ШКТ, начебто гастриту.

У третіх, не напої і не соки, а проста вода, її потрібно пити якісну, бажано не з-під крана.

В четверте не потрібно пити з сторонніх пляшок, адже правила особистої гігієни ніхто не відміняв. Носіть свою пляшку, а потім мийте або використовуйте одноразові стакани.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner