Кошик
2906 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Кардіонавантаження без силових тренувань. Чи принесе вона нам очікуваний результат?

Кардіонавантаження без силових тренувань. Чи принесе вона нам очікуваний результат?

Як тільки визирає сонечко, температура повітря на вулиці стає все теплі і тепліше, з'являється величезна кількість спортсменів, які бігають, катаються на велосипедах, роликах або просто займаються швидкою ходьбою. Звичайно, мета у більшості таких людей ― позбавиться від зайвої ваги. Адже багато хто скаже ― тільки кардіотренування допоможуть спалити зайвий жир. І це дійсно так. Але з часом, від таких тренувань вони отримують в'яле, млява та не об'ємне тіло. Мало того, ми маємо не тільки всі перераховані вище проблеми, але і ризикуємо набрати ще пару зайвих кілограм.

Все просто, для того щоб позбавиться від зайвої ваги потрібно витрачати більше калорій ніж споживаєш, для цього необхідна хороша фізична навантаження, яку ми й одержуємо. Ось тільки такі навантаження спонукають наш організм є більше їжі. Тобто результат буде нульовий, або з надбавкою у вазі.

Якщо ж, навпаки, є мало, а тренуватися більше, тоді наш організм переходить в енергозберігаючий режим. Тобто організм не зможе відновиться за рахунок харчування і різних добавок після тривалих фізичних навантажень. Ще в організмі почне накопичуватися рідина, оскільки будь-яка фізична навантаження переводить його в стресовий стан. Теж не підходить.

Люди які постійно мучать себе і свій організм тільки кардіо, ніколи не досягнуть бажаного результату. Найчастіше вони мають виснажений вигляд. Адже набагато краще мати спортивне тіло і підтягнуте, ніж бути худим і некрасивими.

Перед силовим навантаженням рекомендується не більше 20-30 хв кардіо, в дні, коли немає тренувань можна бігати не більше години, адже через 40-50 хв інтенсивних кардионагрузок тіло почне використовувати в якості джерела енергії свої м'язи. Цього допускати в жодному разі не можна!

Тільки коли силові тренування будуть перетинатися з кардіо ― тоді ми і отримаємо довгоочікуваний результат!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner