Кошик
2906 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Кілька причин за яких необхідно приймати креатин

Кілька причин за яких необхідно приймати креатин

На сьогоднішній день, креатин є однією з найбільш затребуваних і популярних спортивних добавок серед культуристів і людей які ведуть активний спосіб життя. Для будь-якої людини, що займається спортом, дуже важливо, щоб фізичні навантаження приносили максимальний результат, для цього необхідно використовувати різноманітні ресурси нашого тіла, але частіше всього вони є недоступними. Саме для розкриття потенціалу свого тіла, необхідно вживати різні добавки, наприклад такі як креатин. Він є незамінним компонентом, який відіграє дуже важливу роль не тільки в нашому організмі. Кілька вагомих причин для прийому креатину:

Причина №1

Креатин легко дозволить збільшити інтенсивність тренувань у декілька разів, а це дозволяє проводити більше часу в залі і відповідно ― результати будуть в рази краще. Суттєво допоможе скоротити період відновлення після інтенсивних фізичних навантажень.

Причина №2

Володіє унікальною властивістю ― виводить надлишки води з організму людини, цим же нормалізує водний баланс і дозволяє набирати м'язову масу.

Причина №3

Прискорення метаболізму. Звичайно, кардіо навантаження сприяють прискоренню метаболізму, але без креатину домогтися максимальних результатів ― буде дуже складно, так як це дуже інтенсивне заняття.

Причина №4

Є джерелом енергії для нашого організму. Креатин має властивість накопичуватися в м'язах, тому навіть якщо настане такий період, коли ви не зможете поповнити свій енергетичний запас ― креатин Вам допоможе. Рекомендується вживати разом з вуглеводами і амінокислотами ― транспортна система для креатину.

Причина №5

В умовах нестачі кисню і перенапруженні м'язів, креатин нормалізує їх роботу, активуючи процес гліколізу. Це дуже важливо при тривалих, виснажливих навантажень, які можуть призвести до гормонального збою. Сам же креатин не є гормоном, він абсолютно нешкідливий для гормональної системи.

Крім спортивного харчування, дуже часто креатин виступає в ролі мед. препарату, тому що він впливає на роботу серцевого м'яза, збільшуючи силу скорочення та її інтенсивність.

Про можливі побічні ефекти при використанні креатину:

Незважаючи на величезну кількість корисних властивостей продукту, креатин все-таки має декілька побічних ефектів, які можуть виникнути тільки коли людина зловживає прийомом добавок. Ось деякі з них:

  • отруєння (якщо не зловживати добавкою ― таке не трапиться)
  • порушення роботи нирок ( при надмірному використанні)

Тому при дотриманні рекомендованих дозувань, всіх цих неприємностей можна уникнути.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner