Кошик
2894 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Пептиди на масу – як правильно підбирати комбінацію

Пептиди на масу – як правильно підбирати комбінацію

Популярність пептидів продовжує зростати. Цей клас препаратів виявився дуже ефективним при наборі маси, що і викликало великий інтерес до них з боку спортсменів. Дізнайтеся про кращих курсах пептидів на масу. Більшість атлетів, які вирішили використовувати пептиди, застосовують препарати, які дають можливість набирати масу. Це цілком зрозуміле рішення, адже в бодібілдингу основною метою і є м'язова маса. Якщо ви вирішили почати використовувати препарати цієї групи, то повинні в першу чергу визначитися з метою їх використання. Найчастіше атлети набувають пептиди і не звертаються за консультацією. У підсумку результативність циклу дуже мала або взагалі відсутня.

Далі мова піде про те, як правильно організувати массонаборный цикл пептидів.

 

Тренінг і харчування при массонаборном курсі пептидів

Вирішивши використовувати пептиди, слід розуміти, що це відмінний інструмент для вирішення ваших завдань, але ефективний він може бути лише при наявності таких факторів, як правильне харчування і програма тренінгу. Без цих двох складових ви не отримаєте очікуваного результату. З цієї причини саме з цього ми і почнемо.

Програма харчування при массонаборном курсі пептидів

Вам повинно бути відомо, що при заняттях бодібілдінгом необхідно харчуватися часто. Протягом доби ви повинні приймати їжу мінімум п'ять разів. При складанні своєї програми харчування ви можете взяти за основу наступний раціон:

 • Незбиране яйце - 2 шт., яєчний білок - 3 шт., вівсяна каша – 100 гр. (можна
 • додавати горіхи, родзинки тощо);
 • Паста з твердих сортів (каші) – 250 гр., стейк (грудинка курки) – 200 гр.,
 • овочі;
 • Рис – 200 гр., раби (пісне м'ясо), овочі, грудинка курки – 200 гр., сир;
 • Сир (казеїновий протеїн) – 200гр.

Програма тренінгу при массонаборном курсі пептидів

Не менш важливо скласти правильну тренувальну програму при використанні пептидів. Під час массонаборного циклу вам необхідно тренуватися 3-4 рази протягом 7 днів. Найчастіше в цей період використовується триденний спліт. На кожну групу м'язів слід виконувати щонайменше дві вправи при 4 або 5 сетах.

Кількість повторень у кожному сеті повинно знаходитися в діапазоні від 8 до 10. Ось приблизний тренувальний план на час проведення циклу пептидів для набору маси.

1 заняття

 • Присідання – 4 сети по 8 повторів;
 • Жими ногами - 4 сети по 10 повторів;
 • Жими в положенні стоячи - 4 сети по 10 повторів;
 • Махи гантелями в сторони - 4 сети по 12 повторів;

2 заняття

 • Тяга сумо (станова тяга) - 4 сети по 6 повторів;
 • Підтягування - 4 сети по 10 повторів;
 • Підйоми штанги на біцепс - 4 сети по 8 повторів;
 • Підйом гантелей на біцепс - 4 сети по 10 повторів;

3 заняття

 • Жими гантелей - 4 сети по 12 повторів;
 • Жими лежачи - 4 сети по 8 повторів;
 • Віджимання від брусів - 4 сети по 10 повторів;
 • Згинання рук на блоці для розвитку трицепса - 4 сети по 12 повторів.

Якщо ви ретельно продумаєте своє харчування і тренінг, то пептиди зможуть вам допомогти прискорити процес набору маси. Вони мають здатність прискорювати відновні процеси в організмі. У разі якщо не виходить суворо дотримуватися необхідного режиму, то не вживайте пептиди, так як це не дасть позитивних результатів.

 

Кращі массонаборные курси пептидів

Зараз ми розповімо вам про найбільш ефективних курсах з використанням пептидів, які можуть принести максимальний результат.

Курс CJC 1295 + GHRP 2/6

Это отличное сочетание препаратов, благодаря которому можно набрать более девяти кило массы. Средний же показатель набранной массы составляет от 7 до 8 кило. Для этого вам потребуется провести двухмесячный курс пептидов.

Необходимо сказать, что после проведения этого курса в тканях мускулов окажется небольшое количество жидкости, однако потери во время отката не превысят двух кило.

Набрать сухую массу практически невозможно и результаты этого курса выглядят просто отлично.

Вводити пептиди вам належить тричі протягом доби, що подобається не всім спортсменам. Зате отримані результати вам безумовно сподобаються. Атлети, вага яких коливається від 75 до 100 кілограм, повинні приймати препарати у наступних дозах:

 • GHRP 2 – 150 мікрограмів;
 • CJC 1295 – 100 мікрограмів.

Peg MGF і GHRP 2/6

Цей курс ставитися до найпопулярнішим серед массонаборных. Можна набрати близько семи кілограм м'язової маси, так вона до того ж буде мати і високу якість. Тривалість циклу складає шість тижнів.

GHRP 6, вам необхідно застосовувати у звичайній дозі, що становить 150 мікрограмів тричі на добу, якщо вага вашого тіла не перевищує 100 кілограм. Якщо провести прості розрахунки, то добова доза пептиду GHRP 6 складе 450 мікрограмів, а на проведення всього циклу (тривалість 44 дні) вам потрібно 19.8 тисячі мікрограмів препарату.

Peg MGF после разведения можно использовать в течении максимум восьми суток, и вы должны об этом помнить. Он используется на курсе в постоянной дозе, составляющей 2 тысячи микрограмм еженедельно. Вводите препарат трижды в неделю где-то за один час до начала занятия в зале.

CJC DAC и Peg MGF

Этот курс позволит вам не только набрать качественную массу, но также избавит и от лишних жировых отложений. При этом вводить препараты вам необходимо лишь дважды на протяжении семи дней. Набрать за два месяцаможно от 2 до 4 кило. Откат после цикла отсутствует, и результаты полностью сохраняться.

GHRP 6 + CJC 1295 + ТБ-500

Якщо ви відчуваєте проблеми з роботою зв'язково-суглобового апарату, то цей цикл буде дуже вам корисний. Завдяки використанню GHRP 6 і CJC 1295 ви зможете набрати м'язову масу, а ТБ-500 прискорить відновлення організму і покращує роботу суглобів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner