Кошик
2906 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Як правильно вибирати купити

Як правильно вибирати купити

Вже давно не секрет, що для побудови потужного рельєфного тіла необхідно збалансоване поєднання правильного харчування і якісних спортивних добавок. На тлі інтенсивних тренувань організм атлета гостро потребує хороших джерела білків, жирів і вуглеводів. З допомогою звичайного традиційного харчування не завжди вдається покрити цю потребу. Для цього були винайдені спеціальні спортивні комплекси з повним збалансованим набором нутрієнтів, необхідних для активно атлета, що тренується – гейнери.

Зараз на полицях магазинів спортпита представлено безліч різноманітних за складом, виробникам і ціною білково-вуглеводні суміші. Щоб не помилитися з вибором необхідно враховувати кілька важливих моментів.

 

Головні чинники вибору

1. Вид білка. Найкращими за якістю і чистоті є гейнери з сироватковим изолятом у складі або багатокомпонентні білкові суміші (з сироваткового, яєчного, казеїнового тощо). У першому випадку ви купуєте наичистейший протеїн в комплекті з вуглеводами і корисними жирами, у другому – різноманітний за амінокислотним складом білок покриє всі потреби ваших м'язових волокон. Обидва варіанти є високоефективними, рекомендується їх чергувати для отримання найкращого результату і користі для здоров'я. Самим дешевим, але і найбільш сумнівним з якості є соєвий протеїн в складі гейнера.

2. Вміст білка і цукру. Тут все просто – чим більше білка і чим менше цукру, тим краще для сухої м'язової маси. В ідеальному гейнер на суху масу цукру бути взагалі не повинно, а кількість протеїну може досягати 30-35%. В такому випадку і при відповідних інтенсивних фізичних навантаженнях, спортсмен буде набирати вагу у вигляді чистої м'язової маси, збільшувати свої силові показники і витривалість, а не запливати жировими складками. В такому разі ми рекомендуємо наші звичайні (не посилені) гейнери на основі мальтодекстрину.

Інша справа, якщо цікавить екстремальний набір маси або якщо Ваш тип обміну речовин не дозволяє Вам набирати зайву вагу. Тоді можна допускати кількість быстых вуглеводів в гейнер і для таких цілей ми радимо посилений типи гейнери на основі глюкози моногідрату.

3. Виробники і вартість. Існує дуже багато компаній, що займаються випуском подібної продукції. Найпопулярніші з них (європейського та американського походження) нерідко включають оплату за розкручений бренд в вартість гейнера. Але можна знайти і не менш якісні суміші за недорогою ціною. Варто тільки грамотно оцінити їх складу. Або ж можна піти найбільш очевидним і чесним по відношенню до якості продукту і своїй кишені шляхом і купити інгредієнти гейнера в чистому вигляді на вагу.

 

Короткі підсумки

Вибираючи для себе гейнер, потрібно уважно читати його інгредієнти. Нерідко недобросовісні виробники з метою зменшення собівартості включають до складу дешевий і малоефективний соєвий протеїн або додають дуже багато цукру (іноді до 30%). В такому випадку ви ризикуєте набрати вагу не за рахунок зростання м'язових волокон, а шляхом збільшення вмісту жиру в тілі.

Також важливо оцінювати не розмір і об'єм упаковки, а рекомендовану добову порцію, яка може варіюватися від 30 до 300 р. Тому іноді невеликої баночки висококонцентрованих гейнера може вистачити на досить довгий термін, а важкий мішок закінчиться через пару тижнів.

Взагалі, щоб не помилитися з вибором спортпита рекомендуємо прислухатися до порад досвідчених спортсменів і своїх відчуттів від вживання того чи іншого продукту.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner