Кошик
2894 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Скільки потрібно споживати калорій для набору маси

Скільки потрібно споживати калорій для набору маси

Для спортсменів-початківців дуже важливо знати, якою має бути енергетична цінність добового раціону. Дізнайтеся, скільки потрібно споживати калорій для набору маси.

Одразу необхідно зауважити, що коли ми говоримо «набрати масу», то необхідно під цією фразою розуміти м'язову масу. Вам повинно бути відомо, що тканини організму складаються з білкових сполук і з цієї причини набирати м'язову масу можна тільки в тому випадку, якщо ви будете споживати креатин в достатній кількості. Саме про це ми сьогодні і будемо говорити - скільки потрібно споживати калорій для набору маси?

Це актуальне питання для багатьох початкуючих культуристів. Ви можете скористатися спеціальними онлайн-калькуляторами, які точно вкажуть вам необхідну кількість калорій і всіх нутрієнтів. Обов'язковою умовою набору маси є використання раціону харчування, який володіє більшою енергетичною цінністю в порівнянні з витрачається вами енергією.

Харчування для набору маси

Однак це не все. На початку статті ми вже згадували про необхідність споживання білкових сполук в достатній кількості. Цей показник є індивідуальним і залежить від маси вашого тіла. Щодоби ви повинні приймати не менше двох грам протеїнів на кожен кілограм вашої ваги.

Якщо енергетична цінність вашого раціону хоча б на 10-15 відсотків перевищує витрати калорій, то ви повинні почати набирати масу. Безумовно, це можливо тільки за умови вживання протеїнів у необхідній кількості, про що ми вже говорили. Якщо ви при дотриманні всіх цих умов все ж не набираєте масу, то збільште калорійність ще відсотків на десять.

 

Можливі причини відсутності росту м'язової маси

Іноді атлети не можуть набрати м'язову масу навіть при виконанні всіх вище зазначених умов. У цьому випадку необхідно звернути увагу на інші причини, крім харчування. У першу чергу це стосується недостатнього часу для відновлення після тренінгу. Якщо ваш організм не відновлюється, то не буде і приросту маси. Вам необхідно переглянути свою програму харчування (можливо, ви часто займаєтеся) та режиму дня (необхідно висипатися).

Не менш важливе значення також має і стрес. Якщо ви в звичайному житті часто опиняєтеся в стресових ситуаціях, то організм не зможе швидко відновлюватися. Крім цього підвищується швидкість секреції кортизолу та адреналіну. Ці гормони володіють здатністю руйнувати білкові з'єднання м'язових тканин. Намагайтеся менше нервувати.

Очень часто основная ошибка начинающих кроется в их программе тренинга. Вам необходимо делать акцент на базовые движения, которые способствуют максимально возможному повышению анаболического фона. Возможно, вы проводите очень интенсивные занятия, но работаете с малыми весами. Это также не способствует набору мышечной массы.

Таким образом, для набора массы вам необходимо потреблять больше калорий, чем вы расходуете, уделять внимание количеству белковых соединений в своем рационе и правильно тренироваться. Если все эти условия выполняются, то вы гарантированно будете расти. 

Для швидкого набору м'язової маси радимо вживати в своєму раціоні гейнери - спеціальні високоуглеводние суміші. Також рекомендуємо спробувати комплекс спортивного харчування для набору маси.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner