Кошик
2894 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Що таке силова аеробіка?

Що таке силова аеробіка?

Сьогодні часто говорять про те, як правильно поєднувати силові й аеробні навантаження і які з них краще підходять дівчатам. При цьому часто забувають про силової аеробіки. Дізнайтеся, що називається силовою аеробікою.

Сьогодні дуже часто можна зустріти інформацію про правильне поєднання силового тренінгу з кардіо. Відомо, що силові заняття дозволяють збільшувати м'язову масу, в той час як аеробні навантаження спрямовані на спалювання жиру. Сьогодні ми будемо говорити про силову аеробіку.

Силовий аеробікою називається різновид тренінгу, при якому виконуються вправи з обтяженнями в інтенсивному (аеробному) стилі. Щоб вам було простіше уявити собі цей процес на практиці, то типовим прикладом силової аеробіки є круговий тренінг в культуризмі.

Крім цього сьогодні існують різні групові заняття, які також можна віднести до силової аеробіки, скажімо, Power Ball або Body Sculpt. Простіше кажучи, всі ці тренування проводяться в залі, обладнаному для занять аеробікою, але з використанням обтяжень з високою інтенсивністю. В якості обтяжень використовуються експандери, фітбол, гантелі і бодібари. Ви можете спокійно зайнятися силовий аеробікою і в залі для бодібілдингу.

Позитивні і негативні моменти силової аеробіки

Давайте спочатку поговоримо про позитивні сторони цього виду тренінгу.

Позитивні моменти:

  • Спалюється жир і одночасно зберігається м'язова маса;
  • Можна набрати невелику кількість маси м'язів, не збільшуючи при цьому жирові запаси;
  • Витрачається багато калорій протягом короткого відрізка часу.

Негативні моменти:

  • Складно тренуватися в заповненому залі;
  • Не варто використовувати атлетам-початківцям;
  • Більше підходить дівчатам, ніж чоловікам, так як набір маси невеликий.

Ви вже напевно зрозуміли, для кого силова аеробіка стане гарним вибором. Якщо ви володієте достатнім досвідом і вам необхідно позбутися від надмірної ваги, то цей вид навантаження для вас. Також силова аеробіка досить добре підходить дівчатам.

Завдяки силової аеробіки ви зможете позбутися від близько п'яти кілограм жиру або набрати приблизно стільки ж м'язової маси. Якщо ви хочете схуднути сильніше іл набрати більше маси, то тоді варто використовувати кардіо навантаження і соловой тренінг відповідно в чистому вигляді.

Де займатися, в залі аеробіки або тренажерному не має принципового значення. В першу чергу це повинно бути зручно для вас.

Для росту Ваших спортивних результатів рекомендуємо вживати у Вашому раціоні достатню кількість протеїну.

Силова аеробіка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner