Кошик
2894 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Д-Аспарагінова Кислота або Трибулус?

Д-Аспарагінова Кислота або Трибулус?

На даний момент ринок натуральних добавок, спрямованих на натуральне підвищення тестостерону заповнений безліччю продуктів. Але 99% по справжньому робочих продуктів містять у собі Трибулус або Д-Аспарагінову Кислоту. При тому часто в якості єдиного інгредієнта і в чистому вигляді. Що вкотре доводить, що ці інгредієнти є самодостатніми і найефективнішими на п'єдесталі кращих бустерів тестостерону. У цій статті ми постараємося розібратися, який же з цих двох інгредієнтів краще.

 

Трибулус

Китайській медицині Трибулус (екстракт якорцев) відомий вже не одне тисячоліття. Китайські лікарі використовували його в лікуванні хвороб нирок, сечостатевої системи, ендокринної системи (гормональних проблем) і навіть в лікуванні серцево судинної системи. При чому якщо сьогодні нам зрозуміло застосування трибулуса в перших двох проблемах, то як він використовувався в лікуванні серцево-судинної системи не зрозуміло. Але тим не менш у стародавніх китайських медичних трактатах співали хвалебні оди і цим властивостям трибулуса. У стародавній Греції і балканських країнах трава і корінці трибулуса використовувалися в якості сильного афродізіака, здатного за описами перетворювати літніх чоловіків у юних коханців.

 

Д-Аспарагінова Кислота

Якщо з трибулусом все зрозуміло і історія її застосування людиною налічує не одне тисячоліття з Д-Аспарагінової Кислотою все трохи складніше. Вона з'явилася відносно недавно. Практика її використання в сучасній медицині нараховує кілька десятиліть. Не дивлячись на свою "юність" та "молодість" ця амінокислота зарекомендувала себе як надійний помічник у підвищенні вироблення ендогенного (свого натурального, природного) тестостерону та гормону росту. D-ізомер даної аминки вступає у взаємодію з певними ділянками гіпофіза, які відповідальні за натуральну вироблення свого ендогенного тестостерону та гормону росту. І ось таким природним і природним способом виходить підвищити виробництво двох найважливіших для спорту, так і для всіх чоловіків у цілому, гормонів.

 

Що б зрозуміти який з даних продуктів буде більш ефективний саме для Вас ми створили цю порівняльну таблицю:

 

Тибулус

Д-Аспарагінова Кислота

Походження

Рослинна.

Екстракт трави якорцев Tribulus Terrestis

Синтезовано на основі білкових гідролізатів
Ефективність підвищення тестостерону

Від +10 до +50% від початкових нормальних показників.

(залежить від % сапонінів і флавоноїдів)

В середньому +40% від початкових нормальних показників
Залежність ефективності від походження сировини Так Немає
Підвищення Гормону Росту Немає Так
Підвищення ИФР1 Немає Так
Ефект афродізіака Ярковыражен Средневыражен
Енергетичний ефект Немає Слабовыражен
Побічні ефекти Терапевтична доза не має побічних ефектів Може підвищувати кислотність у шлунково-кишковому тракті і викликати печію
Ціна Дивіться тут Дивіться тут

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner