Кошик
2894 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Колаген для обличчя

Колаген для обличчя

Колаген відіграє дуже важливу роль, і входить до складу всіх тканин організму. У тому числі цей вид білкових сполук відповідає за зовнішній вигляд і еластичність шкіри.

Важко переоцінити вплив даного протеїну на рівень здоров'я і стан зовнішності. Адже колаген є складовим компонентом усіх кісткових і м'язових тканин, а також зв'язок, хрящів і суглобів. Від його кількості залежить рівень їх рухливості, функціональності і фортеці.

Але не менш важливо наявність в достатній кількості колагену для зовнішнього стану шкірних покривів, особливо на обличчі. Саме тому це білкове з'єднання входить до інгредієнти багатьох косметичних засобів. Адже зменшення колагену в шкірі знижує її еластичність і призводить до появи перших ознакою старіння і в'янення шкіри.

Основними причинами виникнення цих негативних наслідків є:

  • Вік (концентрація колагену у всіх тканинах організму поступово зменшується).
  • Вплив ультрафіолету негативно впливає на біологічний склад шкіри.
  • Дефіцит мікроелементів, що надходять з їжею.
  • Шкідливі звички.
  • Погана екологічна ситуація.

 

Джерела колагену для обличчя

Існує три основних способи поповнення нестачі цього білкового речовини в шкірі.

Серед них використовують:

  • косметичні засоби, які застосовують зовнішньо (діють на верхні шари шкіри, а колаген в їх складі міститься у формі великих молекул, здатних проникнути в глибокі шари);
  • продукти харчування і харчові добавки, що містять колаген. До них відносяться всі страви, у складі яких є желатин (фруктові желе, холодці тощо) або морський колаген (червона риба, морепродукти, водорості);
  • процедури, що сприяють посиленню природної вироблення колагену — різноманітні чищення, пілінги, скрабування і т. п.

 

Ефективні методи підвищення колагену

Для поліпшення стану шкіри обличчя і попередження раннього старіння, важливо збільшити кількість колагену, що входить до її складу.

Програма підвищення еластичності шкіри буде включати в себе вживання багатих даними білком продуктів і зовнішній вплив.

Существует множество косметических средств, содержащих в своем составе коллаген. Однако, в связи с его крупной молекулярной структурой, можно сделать вывод, что этот хитрый маркетинговый ход вряд ли принесет ощутимую пользу вашей коже. А положительное влияние таких кремов связано с наличием других полезных ингредиентов, способствующих естественному синтезу коллагена. Среди них наиболее эффективны различные пептиды, витамин А и С, АНА кислоты (молочная и гликолевая), экстракт зеленого чая и другие натуральные компоненты.

Крім того, з метою посилення вироблення колагену, корисними будуть різноманітні пілінги. Механічно впливаючи на шкіру обличчя, ми сприяємо її пробудженню й активізації регенерації. В результаті, для забезпечення відбудовних процесів організм змушений збільшувати синтез колагену в конкретній області.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner