Кошик
2906 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Яке краще спортивне харчування для набору м'язової маси?

Яке краще спортивне харчування для набору м'язової маси?

Набирати масу досить складно, особливо це стосується спортсменів з худорляву статуру. На швидкість набору впливає велика кількість факторів. Це може бути генетика, здоров'я атлета, харчування, тренінг і т. п.

Для прискорення прогресу важливе значення має спортпит. Однак не всі добавки здатні дати позитивний результат і вам необхідно знати, які з них допоможуть у вирішенні вашої задачі. При правильному використанні спортпита в організмі активуються анаболічні реакції, що і призведе до швидкого набору маси. В рамках цієї статті ви дізнаєтеся про найбільш ефективних добавок для набору маси.

Протеїнові суміші - цей вид спортпита містить у своєму складі білкові структури, що володіють повним профілем амінів. Вміст білкових сполук у них становить від 70 до 95 відсотків і це один із кращих інструментів для набору маси.

Всі білки можна поділити на дві групи відповідно зі швидкістю їх засвоєння організмом: швидкі і повільні. Швидкий протеїн (сироватковий і яєчний) розщеплюється в організмі на аміни протягом від 20 до 60 хвилин після прийому. Повільні здатні забезпечувати організм амінокислотними сполуками протягом тривалого часу.

Важливою особливістю протеїнових сумішей є їх низька енергетична цінність. Це дозволяє вам збільшити добове споживання білкових сполук, не збільшуючи загальну калорійність раціону. Крім цього протеїн можуть вживати атлети, які мають будь-вил статури.

Гейнери - це білково-вуглеводна суміш, до складу якої входить від 20 до 40 відсотків білкових сполук. У порівнянні з протеїновими сумішами гейнери висококалорійний продукт і якщо ви володієте від природи повільним метаболізмом, то вони вам не підходять. Щоб не набирати жирову масу, гейнери слід приймати не менш ніж за шість годин до сну. В іншому випадку велика частина вуглеводів буде перетворена організмом в жири.

Креатин - ця добавка прискорює синтез АТФ у тканинах м'язів. Даний факт дуже важливий, так як АТФ є джерелом енергії для роботи м'язів. Креатин сам по собі не здатний впливати на зростання м'язів. Його цінність для атлетів полягає у підвищенні витривалості, що і дає можливість набирати масу швидше. Зазначимо, що креатин дуже часто комбінують з протеїновими сумішами. Ці продукти чудово поєднуються і не здатні призвести до появи побічних явищ.

Також рекомендуємо спробувати готовий комплекс спортивного харчування для набору маси.

Всі види спортпита, які допоможуть вам швидше набирати масу мають свою специфіку. Перед їх придбанням слід з'ясувати склад вас цікавить добавки та ознайомитися з відгуками про неї. Якщо у вас все ж таки залишаються питання, то ви можете їх задавати консультантів магазинів спортпита, які швидко допоможуть вам визначитися з вибором.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner