Кошик
2894 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Який жіросжігателя краще?

Який жіросжігателя краще?

Атлетам крім набору маси м'язів необхідно також проводити курси сушіння. У цей період їм належить позбутися від жирової маси. Боротьба з жировими відкладеннями досить складний і тривалий процес, однак його можна прискорити завдяки жироспалювачі.

Зараз існує величезний вибір жиросжигающих препаратів і добавок, але не всі з них виявляються ефективними. Основним завданням препаратів цієї групи є редукція жиру, а також додання рельєфу м'язів. Основним механізмом впливу на організм жіросжігателей є прискорення процесу розщеплення жирів і використання їх в якості джерела енергії.

Домогтися позитивного результату під час сушіння можливо лише при відповідній організації харчування та тренінгу. Якщо ви не можете забезпечити наявність хоча б однієї з цих чинників, то застосування будь-якого жиросжигателя стане неефективним.

Види жіросжігателей

Незважаючи на те, що зараз у продажу є величезна кількість жіросжігателей, до їх вибору необхідно підходити дуже серйозно. Кожен з них може справити на організм різний вплив, яке в деяких випадках може виявитися навіть негативним. Більшість сучасних жиросжигающих препаратів засновано на рослинних інгредієнтів, наприклад, ефедра, кофеїн, гуарана, зелений чай і т. п.

Сьогодні можна придбати схуднення наступних видів:
• Термодженікі.
Л-карнітин.
• Стимулятори гормонів щитовидки.
• Блокатори вуглеводів або жирів.
• Діуретики і т. д.

Відповісти на питання, який жіросжігателя краще, досить складно. Це пов'язано з тим, що будь-який препарат справляє різний вплив на окремих атлетів. Якщо він виявився ефективний для одного, може бути некорисним для іншої.

Перед покупкою жиросжигателя вам необхідно проаналізувати багато факторів. В першу чергу слід звертати увагу на продукцію відомих компаній, щоб виключити можливість придбання фейкової продукції. Проведіть аналіз складу жиросжигателя і особливу увагу приділіть дозування активних компонентів. Більшість речовин можуть бути ефективними тільки в певній дозі.

Ви можете звернутися і до профільних веб-ресурсів, вивчивши відгуки інших атлетів про препаратах. Найчастіше схуднення сумісні з іншими видами спортпита. Проте не слід використовувати препарати тільки одного типу, так як це може негативно позначитися на стані здоров'я.

Буде просто чудово, якщо у вас є можливість отримати консультацію у досвідченого спортивного лікаря або тренера. Вони зможуть вам підказати, на якому препарат слід зупинити увагу, а також розкажуть про дозуваннях і схеми його застосування. Також можна звернутися за безкоштовною консультацією до співробітників магазинів спортивного харчування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner