Кошик
2894 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Який креатин краще

Який креатин краще

Креатин на сьогодні є однією з самих добре продаються видів спорпита. Це ефективна добавка для підвищення витривалості і силових показників. Дізнайтеся, який креатин краще.

Креатин являє собою карбонову кислоту, в якій міститься азот. Ця речовина необхідно для забезпечення повноцінного енергообміну в організмі і використовується атлетами для підвищення сили і витривалості.

 

Ефекти креатину

Той факт, що креатин користується великою популярністю серед культуристів, говорить про його високо ефективності. Давайте подивимося, яку користь спортсмени можуть отримати застосування цієї добавки:

  • Завдяки збільшенню запасів АТФ значно зростають силові показники атлетів.
  • Добавка здатна прискорити набір маси і зробити її більш якісною.
  • Прискорюється виробництво анаболічних гормональних речовин, в першу чергу тестостерону і соматотропіну.
  • Кретин володіє здатністю блокувати синтез молочної кислоти, що позитивно позначається на відновленні тканин м'язів після тренінгу.
  • Речовина благотворно впливає на роботу центральної нервової системи.
  • Креатин має здатність нормалізувати баланс холестерину.

 

Види креатину

Сучасна спортивна харчова промисловість випускає близько сімнадцяти форм креатинові добавок. Більшість початківців атлетів знайомиться з спортпитом саме завдяки креатину і протеїнових сумішей. Так як купити випускається в різних формах, дуже важливо знати, яка з них найбільш ефективні.

Креатин – найпопулярніша форма речовини і для більшості спортсменів вона ж і сама результативна. Моногідрат володіє відмінною засвоюваністю і практично сто відсотків речовини після вживання виявляється у тканинах м'язів. Молекула моногідрату складається з води і креатину.

Фосфат - ця форма була створена практично одночасно з моногідратом. Саме у вигляді фосфату креатину зберігається в м'язах. У порівнянні з моногідратом фосфат засвоюється протягом більш тривалого відрізка часу.

Креалкалин – до складу добавки крім креатину входить луг, яка за задумом вчених повинна нейтралізувати кислотну середу травного тракту і підвищити засвоюваність. Однак на практиці цього не сталося і креалкалин не можна назвати ефективною добавкою.

Цитрат – це поєднання креатину з лимонною кислотою. На даний момент досліджень ефективності добавки практично не проводилося і про її ефективності говорити складно.

Малат – в цій формі лимонна кислота замінена яблучної. Також досліджень ефективності малату практично не було, і цей показник поки знаходиться під питанням.

Гідрохлорид – одна з останніх форм креатину, створена лише кілька років тому. Про ефективність судити складно, так як досліджень не було.

Рідкі форми – вчені встановили, що рідкі форми креатину не відрізняються ефективністю, і їх застосування не дасть суттєвих результатів.

Таким чином, найбільш популярним сьогодні є моногідрат креатину і його ефективність доведена в ході великої кількості досліджень, а також атлетами, які використовують добавку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner