Кошик
2894 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Гліцин — що це?

Гліцин — що це?

Гліцин — що це?

Гліцин – аминоуксусная кислота, яка не має оптичних розмірів, і відноситься до розряду незамінних амінокислот. Вона виробляється людським організмом, а значить не є токсичною і володіє мінімумом побічних ефектів при дотриманні дозування. Приймають гліцин найчастіше для поліпшення сну, поліпшення розумової активності, швидкого відновлення після фізичних, розумових і емоційних навантажень.


Навіщо потрібен гліцин
Гліцин надає виражену заспокійливу, антидепресивну і протитривожну дію. Після курсу нейролептиків (антипсихотичних засобів), протисудомних і заспокійливих препаратів він допомагає усунути побічні ефекти від їх прийому. Також гліцин надає слабо виражений седативний ефект, покращує асоціативні процеси і пам'ять. Прописують гліцин дітям і дорослим для зменшення психічної напруги, відновлення роботи центральної нервової системи, нормалізації сну. Останнім часом батьки часто купують гліцин для своїх дітей, школярів і студентів, повторні покупки, а також хороші відгуки, свідчать про високий результаті для дітей.

В організмі гліцин приймає участь у реакціях, у результаті яких утворюється:
Колаген — білок, який відповідає за еластичність і міцність сполучних тканин;
Глютатіон — оксидантная захист клітин від окислення;
Гемоглобін — транспортування кисню до тканин.

Особливе місце зайняв гліцин для спортсменів: при взаємодії з простими вуглеводами він сприяє правильному та прискореного розвитку м'язів, а за рахунок вироблення ендогенного (свого власного, натурального) колагену забезпечує гарний стан зв'язкам, сухожилля, хрящів. Засіб сприяє кращому засвоєнню креатину, тим самим покращуючи енергетичний обмін у нервових і м'язових клітинах.

Доведено, що гліцин знижує температуру тіла, надає заспокійливу дію на мозок, за рахунок чого дозволяє вирішити проблему із засипанням або сном.

Гліцин при схудненні: Гліцин — один із непрямих помічників при схудненні. По скільки він здатний заспокоювати, розслабляти і знімати стрес, що знижує антикатаболічні гормон кортизол і в свою чергу впливає на жирову масу тіла. Навпаки, в стані стресу в організмі людини посилено виробляється кортизол. Цей гормон відповідає за ліпідний, білковий і вуглеводний обмін, водно-сольовий баланс. Також кортизол знижує витрата глюкози при стресових ситуаціях, а це неминуче призводить до ожиріння, якщо після стресу не настає фізична активність.

Гліцин для мозку. Це окрема велика тема, яка заслуговує окремої статті. В цілому можна сказати, що гліцин вкрай рекомендований як добавка для людей, які використовують мозкову активність. Гліцин:

  • Активізує процеси у корі головного мозку
  • Покращує побудова нових нейронних зв'язків
  • Підвищує прохідність і провідність нейронних шляхів
  • Оберігає мозок від стресового перегріву
  • Скорочує ймовірність настання старечої деменції
  • Підвищує асоціативні зв'язки

Рецептори гліцину знаходяться у всіх основних частинах головного мозку і спинного мозку, тому його засвоєння проходить швидко і ефективно.


Як приймати? 

Рекомендована добова норма гліцину — в межах 3 р. Для спортсменів і людей, що ведуть активний спосіб життя, необхідний гліцин в дозі 3-6 р. Курс — три-чотири тижні, потім перерва. Перевага гліцину в тому, що він практично не викликає побічних ефектів. Тому ця амінокислота "рідна" для організму людини.
Добову дозу можна розділити на кілька прийомів або приймати відразу.

Порцію можна розвести водою або запити водою прямо з ложки.


Недолік гліцину в організмі призводить до значного витраті запасів аминоуксусной кислоти. Це спричинить такі відхилення, як порушення сну, зниження розумових здібностей і концентрації, підвищення нервової збудливості, виснаження.

Какой лучше купить глицин? Мы уже более 10 лет занимаемся оптово-розничной торговлей глицина в Украине, поменяли множество поставщиков сырья теперь можем смело рекомендовать лучшее по соотношению цена/качество предложение по Глицину в чистом виде без добавок: https://ukrsportpit.com.ua/p492891928-glycine-glitsin-100g.html

Наши преимущества:

  • Лучшее качество Глицина гарантировано 10 летним опытом на рынке и тысячами довольных клиентов
  • Отправка из Киева каждый будний день
  • Мы на столько уверены в качестве нашей продукции, что даём безпроблемный возврат/обмен в течении 30 дней!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner