Кошик
2906 відгуків
Скидки на товары для связок и суставов!Открыть и КУПИТЬ
+380 (93) 762-38-83
Lifecell ( Viber / Telegram )
+380 (98) 703-38-83
Kyivstar

Для чого потрібен Л-Аргинин

Для чого потрібен Л-Аргинин

 

Для чого потрібен Л-Аргинин

 

Аргінін відноситься до групи частково замінних амінокислот. В організмі дорослої здорової людини він виробляється в потрібній кількості, а під час хвороби його концентрація знижується. Також вироблення амінокислоти сповільнена у дітей, підлітків і людей похилого віку. Аргінін бере активну участь у процесах азотистого обміну та зниження концентрації цього метаболіту негативно позначається на організмі в цілому.

Л-карнітин, відгуки про який можна почути від лікарів і тренерів, входить до складу лікарських препаратів або Бадів і володіє рядом ефектів:

· бере участь у забезпеченні клітин печінки енергією;

· сприяє синтезу гетероциклической кислоти в полиамин, пролін, гуанідинів;

· частково підтримує гормональний фон, що робить важливим Л - карнітин для жінок, стимулює вироблення пролактину, соматотропіну, глюкагону, інсуліну;

· знижує потенціал спокою клітинних мембран.

Відзначається, що Л-аргинин володіє антиоксидантною, антірадікальних, антигіпоксичну, цитопротекторным і дезінтоксикаційним ефектом.

В виде БАДов широко используется Л-аргинин для мужчин-бодибилдеров и тяжелоатлетов с целью улучшенного питания мышечных волокон путем активации выброса гормона роста. Дополнительный бонус — уменьшение подкожного жира и увеличение анаболизма.

 

Влияние аргинина на физиологические реакции

 

Аргинин — субстрат для синтеза оксида азота. Учеными доказано, что ряд биологических эффектов в организме происходит благодаря этой аминокислоте.

 

·         Синтез и секреция гормонов — пролактина, инсулина, тиреоидного и и паратиреоидного гормонов, а также ряда гормонов репродуктивного цикла и гормонов, вырабатываемых надпочечниками.

·         Релаксация гладких мышц органов дыхательной, урогенитальной, пищеварительной системы.

·         Релаксация кровеносных сосудов и кавернозной ткани.

·          активация иммунной системы — противоопухолевая защита, антипатогенные реакции.

 

Виды Аргинина. Сегодня аргинин широко рекламируется, но какой лучше выбрать? 

 

Аргінін чистий— продукт високої якості без домішок і додатковий складових у формулі. Він максимально проявляє весь спектр заявлених ефектів.

 

Аргінін ААКГ — сіль аргініну, результат з'єднання 1 молекули альфа-кетоглутаровой кислоти і 2 молекул аргініну. Даний склад ефективний при пампинговых навантаженнях, що дозволяє значно продовжити ефект від таких тренувань. Також ААКГ-Аргінін сприяє прискореному виведенню молочної кислоти з м'язових волокон, мінімізує хворобливі відчуття після активних навантажень.

Аргинин гидрохлорид  — особо эффективен во время тренировочного цикла: в сочетании с интенсивными нагрузками он способствует наращиванию мышечной массы за счет улучшения трофики. Используя ARG с креатином спортсмены улучшают силовые показатели. Средство хорошо зарекомендовало себя для профилактики спортивных травм, уменьшения боли в суставах и мышцах. В таких целях его компонуют с андарином и пептидами. Во время сушки и для похудения тренера рекомендуют принимать курсом  Аргинин гидрохлорида и L-карнитин.


 

Тип аргініну вибирають виходячи з поставлених цілей та індивідуальних особливостей організму. При правильно підібраній дозі та схемою прийому можна збільшити силові показники і анаеробну продуктивність.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner